Giant

AirHelp od czerwca rezydentem Olivia Business Centre

Olivia Business Centre
Olivia Business Centre
Jeden z najdynamiczniej rozwijających się start-upów w ostatnich latach – AirHelp – w czerwcu br. przeprowadzi się do gdańskiego centrum biznesowego Olivia Business Centre.

Jeden z najdynamiczniej rozwijających się start-upów w ostatnich latach – AirHelp – w czerwcu br. przeprowadzi się do gdańskiego centrum biznesowego Olivia Business Centre. Docelowo europejska siedziba firmy będzie znajdować się w budynku Olivia Star, którego realizacja zostanie zakończona w kwietniu 2017 r. Jesteśmy przekonani, że przeprowadzka do Olivia Business Centre pozwoli nam rozwijać się jeszcze szybciej. Bezpieczeństwo procesów i komfortowe warunki pracy dla naszych pracowników to bardzo istotne elementy funkcjonowania naszej firmy – mówi Henrik Zillmer, CEO AirHelp.

W trakcie procesu najmu powierzchni najemcy doradzała firma Colliers International. AirHelp jest przykładem niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmy z ciekawą kulturą pracy. Szukając optymalnej powierzchni biurowej dla naszego klienta, kierowaliśmy się zapewnieniem elastyczności i możliwości dalszej ekspansji, co udało nam się osiągnąć w OBC. Po raz kolejny Gdańsk udowadnia, że jest świetnym miejscem dla rozwoju firm świadczących nowoczesne usługi dla biznesu – mówi Błażej Kucharski, dyrektor regionalny Colliers International w Trójmieście.

AirHelp wspierany jest przez firmę Y-Combinator, która pomaga pasażerom na całym świecie w pozyskiwaniu odszkodowań w przypadku odwołania, przesunięcia lub opóźnienia lotu. Spółka jest obecna na rynku od 2013 r. Aktualnie zatrudnia ponad 200 osób i planuje podwoić tę liczbę do końca przyszłego roku.

Olivia Business Centre jest największym centrum biurowo-biznesowym w regionie. Docelowo wielkość kompleksu przekroczy 170 000 mkw. W skład centrum wchodzi pięć biurowców – Olivia Gate, Olivia Point, Olivia Tower, Olivia Four, Olivia Six, który został oddany do użytku w maju br. W kwietniu 2015 r. rozpoczęła się budowa wieżowca Olivia Star, który będzie najwyższym budynkiem Olivia Business Centre. Rezydentami kompleksu są zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upy. Kompleks oferuje najemcom przeszło 1600 miejsc parkingowych oraz ponad 200 stojaków rowerowych, a także 5 szatni z prysznicami.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz