INTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCity Space logoINTERBIURO logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

AirHelp od czerwca rezydentem Olivia Business Centre

Olivia Business Centre
Olivia Business Centre
Jeden z najdynamiczniej rozwijających się start-upów w ostatnich latach – AirHelp – w czerwcu br. przeprowadzi się do gdańskiego centrum biznesowego Olivia Business Centre.

Jeden z najdynamiczniej rozwijających się start-upów w ostatnich latach – AirHelp – w czerwcu br. przeprowadzi się do gdańskiego centrum biznesowego Olivia Business Centre. Docelowo europejska siedziba firmy będzie znajdować się w budynku Olivia Star, którego realizacja zostanie zakończona w kwietniu 2017 r. Jesteśmy przekonani, że przeprowadzka do Olivia Business Centre pozwoli nam rozwijać się jeszcze szybciej. Bezpieczeństwo procesów i komfortowe warunki pracy dla naszych pracowników to bardzo istotne elementy funkcjonowania naszej firmy – mówi Henrik Zillmer, CEO AirHelp.

W trakcie procesu najmu powierzchni najemcy doradzała firma Colliers International. AirHelp jest przykładem niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmy z ciekawą kulturą pracy. Szukając optymalnej powierzchni biurowej dla naszego klienta, kierowaliśmy się zapewnieniem elastyczności i możliwości dalszej ekspansji, co udało nam się osiągnąć w OBC. Po raz kolejny Gdańsk udowadnia, że jest świetnym miejscem dla rozwoju firm świadczących nowoczesne usługi dla biznesu – mówi Błażej Kucharski, dyrektor regionalny Colliers International w Trójmieście.

AirHelp wspierany jest przez firmę Y-Combinator, która pomaga pasażerom na całym świecie w pozyskiwaniu odszkodowań w przypadku odwołania, przesunięcia lub opóźnienia lotu. Spółka jest obecna na rynku od 2013 r. Aktualnie zatrudnia ponad 200 osób i planuje podwoić tę liczbę do końca przyszłego roku.

Olivia Business Centre jest największym centrum biurowo-biznesowym w regionie. Docelowo wielkość kompleksu przekroczy 170 000 mkw. W skład centrum wchodzi pięć biurowców – Olivia Gate, Olivia Point, Olivia Tower, Olivia Four, Olivia Six, który został oddany do użytku w maju br. W kwietniu 2015 r. rozpoczęła się budowa wieżowca Olivia Star, który będzie najwyższym budynkiem Olivia Business Centre. Rezydentami kompleksu są zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upy. Kompleks oferuje najemcom przeszło 1600 miejsc parkingowych oraz ponad 200 stojaków rowerowych, a także 5 szatni z prysznicami.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra