Proton Office

Biurowiec Sienna Center lubiany przez najemców

Sienna Center
Do grona najemców warszawskiego biurowca Sienna Center dołączyło wydawnictwo Muza, a także firma Trusted Shops. Z kolei spółka April oraz firma Neinver przedłużyły umowy najmu.

Do grona najemców warszawskiego biurowca Sienna Center, należącego do CA IMMO, dołączyło wydawnictwo Muza, która działa na rynku wydawniczym od 1991 r. Muza zawarła 10-letnią umowę najmu na niemal 500 mkw. powierzchni biurowej oraz 50 mkw. powierzchni handlowej, gdzie otworzona zostanie księgarnia. Kolejnym nowym najemcą jest Trusted Shops, marka zapewniająca większe bezpieczeństwo klientom polskich sklepów internetowych.

W biurowcu Sienna Center umowę najmu na 900 mkw. powierzchni biurowej przedłużyła natomiast firma Neinver, zajmująca się budownictwem, wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami, m.in. obiektami handlowymi czy parkami przemysłowymi. Zdecydowaliśmy się na pozostanie w Sienna Center z kilku powodów – lokalizacja to zdecydowany atut tego budynku, pozytywne opinie pracowników miały dla nas równie duże znaczenie. Możliwość pozostania w tym samym budynku podczas remontu docelowej powierzchni okazała się istotnym argumentem – mówi Małgorzata Nowotna, HR Manager w Neinver Polska.

Na pozostanie w budynku zdecydowała się także spółka April – międzynarodowy holding oferujący rozwiązania ubezpieczeniowe. Firma zostanie na wynajmowanej wcześniej powierzchni 950 mkw.  

Biurowiec Sienna Center, oddany do użytku w 1998 r., usytuowany jest pomiędzy ulicami Sienną, Twardą, Złotą i Żelazną w warszawskiej dzielnicy Wola. Budynek składa się z 9 kondygnacji naziemnych i 2 podziemnych. Oprócz obiektu Sienna Center, w portfolio CA IMMO znajdują się również budynki biurowe tj.: Saski Crescent, Saski Point, Bitwy Warszawskiej Business Center, Wspólna 47/49 oraz Warsaw Towers, które znajdują się w Warszawie, a także krakowski biurowiec Avia.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz