Top Woman in Real Estate

Pełna Sienna Center

Biurowiec Sienna Center w Warszawie został zapełniony w 100 proc.
Biurowiec Sienna Center w Warszawie został zapełniony w 100 proc.
Warszawski biurowiec Sienna Center, należący do portfela CA IMMO, został zapełniony w 100 proc. Przyczyniła się do tego firma Clear2Pay, która przedłużając aktualną umowę najmu zdecydowała się też na dobór dodatkowej powierzchni.

Clear2Pay jest firmą z grupy FIS Global, która oferuje rozwiązania dla sektora finansowego. Ostatnio podpisana przez nią umowa dotyczy 2200 mkw. dodatkowej powierzchni oraz przedłużenia aktualnego najmu. W transakcji pośredniczyła agencja Cushman & Wakefield. 

W ostatnim czasie na przedłużenie współpracy z Ca Immo zdecydowała się także międzynarodowa firma doradcza Rödl & Partner. Świadczy ona zintegrowane usługi w obszarze audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego oraz oferuje outsourcing księgowości, jak również outsourcing kadr i płac. Nowa umowa to przedłużenie dotychczasowego najmu o 8 lat oraz uzupełnienie wynajmowanej powierzchni o dodatkowe 860 mkw. Rödl & Partner będzie obecny na całym 6 piętrze w budynku Sienna Center, a  łącznie zajmowana przez tę firmę powierzchnia wynosić będzie 2600 mkw. Są to kolejne renegocjacje podpisane w budynku w ciągu ostatnich miesięcy. Swoje umowy wcześniej przedłużyły firmy Neinver oraz April. Do grona najemców dołączyło niedawno wydawnictwo Muza. 

Sienna Center jest budynkiem biurowym zlokalizowanym w warszawskiej dzielnicy Wola. Obiekt położony jest między ulicami Sienną, Twardą, Złotą i Żelazną. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych i 2 podziemne. Do użytku został oddany w 1998 r. W portfolio CA IMMO znajdują się również biurowce: Saski Crescent, Saski Point, Bitwy Warszawskiej Business Center, Wspólna 47/49 oraz Warsaw Towers w Warszawie, a także obiekt Avia w Krakowie. Łącznie CA IMMO w Polsce zarządza ponad 100 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. 


0.0
Napisz pierwszy komentarz