Proton Office

Lider IT w Gdański Business Center

Kompleks biurowy Gdański Business Center II w Warszawie.
Kompleks biurowy Gdański Business Center II w Warszawie.
Światowy lider rozwiązań IT w chmurze dedykowanych dla contact center na siedzibę polskiego oddziału wybiera Gdański Business Center. Do grona najemców kompleksu biurowego dołącza Interactive Intelligence Group.

Interactive Intelligence Group Inc. (ININ) to globalny dostawca usług chmurowych do budowania zaangażowania klientów, komunikacji i współpracy zaprojektowanych, aby usprawniać obsługę klienta, wzmacniać produktywność i zmniejszać koszty operacyjne firm na całym świecie. Firma jest obecna na rynku od ponad 20 lat, a jej główna siedziba znajduje się w Indianapolis w stanie Indiana w USA. W jej dorobku znajduje się ponad 100 opatentowanych aplikacji i ponad 6000 wdrożeń na całym świecie. Firma zatrudnia ok. 2000 osób. Ze względu na dynamiczny rozwój sprzedaży usług Interactive Intelligence Group zdecydowała się na otwarcie nowego biura w Warszawie. W tym celu wybrała ona biurowiec Gdański Business Center. Najemcę w transakcji reprezentowała NAI Estate Fellows.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż razem z NAI Estate Fellows udało nam się wybrać biuro optymalne pod względem lokalizacji, udogodnień dla pracowników oraz standardu powierzchni. Negocjacje odbywały się  bezpośrednio z centralą ININ w USA, jednak przy wsparciu naszego doradcy koordynacja procesu przebiegła sprawnie i skutecznie – powiedział Marcin Grygielski, Territory Manager Eastern Europe.

Gdański Business Center jest kompleksem biurowym znajdującym się u zbiegu ulic Andersa i Inflanckiej w Warszawie. Inwestorem i deweloperem projektu jest HB Reavis Polska. Kompleks oferuje najemcom ponad 50 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Obiekt zaprojektowano zgodnie ze standardami certyfikatu środowiskowego BREEAM.


0.0
Napisz pierwszy komentarz