Proton Office

Pierwsza w Polsce siedziba firmy Dahua

Poleczki Business Park
Poleczki Business Park
Dahua Technology otworzy swoją pierwszą siedzibę w Polsce. W tym celu firma wynajęła łącznie 730 mkw. powierzchni w kompleksie biurowym Poleczki Business Park. Firma wprowadzi się do budynku w listopadzie 2016 r.

Dahua Technology swoją pierwszą siedzibę w Polsce o łącznej powierzchni 730 mkw. otworzy w kompleksie biurowym Poleczki Business Park. Wiodący dostawca urządzeń i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa wynajął w budynku Lisbon ponad 537 mkw. powierzchni biurowej na pierwszym piętrze oraz ponad 193 mkw. powierzchni serwisowej na parterze. Podczas transakcji najmu spółkę Dahua Technology Poland reprezentowała firma Savills.


Dahua Technology to jeden z wiodących producentów urządzeń i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej. Firma posiada 592 patenty. W swojej ofercie  posiada zaawansowane urządzenia do monitoringu wizyjnego oraz termalnego, systemy kontroli dostępu, systemy nadzoru ruchu ulicznego, systemy SSWiN wraz z elementami wykonawczymi oraz wideodomofony. 


Cieszymy się, że udało nam się znaleźć dla firmy Dahua Technology optymalną lokalizację dla ich pierwszej siedziby w Polsce. Poleczki Business Park ma dogodne położenie w pobliżu lotniska oraz dysponuje dużą ilością miejsc parkingowych, co było ważnym kryterium wyboru. Z uwagi na profil biznesowy firmy Dahua Technology decydującym atutem lokalizacji jest szeroka oferta usług dodatkowych takich jak punkty obsługi logistycznej, sklepy, restauracje oraz hotel Holiday Inn Express, który sąsiaduje z kompleksem Poleczki Business Park – mówi Dariusz Karwański, associate director w Dziale Powierzchni Biurowych Savills.     


Poleczki Business Park realizowany był etapowo. Obecnie dobiega końca budowa drugiego budynku trzeciej fazy kompleksu. Po jego ukończeniu kompleks będzie liczył ok. 83 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Na 14ha powstają budynki zapewniające powierzchnie biurowe, magazynowe i handlowe oraz usługowe. 

 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
christina :
info@dahuabuying.com poland dahua
19 kwietnia 2017 16:45