Proton Office

Kolejny adres firmy Eurocash

Kompleks biurowo–magazynowy przy ul. Żmigrodzkiej w Poznaniu
Kompleks biurowo–magazynowy przy ul. Żmigrodzkiej w Poznaniu
Grupa Eurocash osiedli się w nowym miejscu. Tym razem firma wybrała kompleks biurowo–magazynowy przy ul. Żmigrodzkiej w Poznaniu. Rozwój firmy wiązał się z koniecznością znalezienie nowej lokalizacji dla oddziału call center.

Grupa Eurocash zajmuje pozycję lidera na rynku polskim w hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Ciągły i dynamiczny rozwój działalności firmy sprawił, że konieczne było znalezienie nowej lokalizacji dla oddziału call center. Najemca zajmie powierzchnię 500 mkw. Za przeprowadzenie transakcji w imieniu właściciela budynku odpowiedzialny był negocjator NAI Estate Fellows.

 

Obiekt został wybrany z uwagi na atrakcyjne warunki finansowe jak również doskonałą lokalizację w dzielnicy Grunwald. Do centrum miasta prowadzi linia tramwajowa, a w bliskiej odległości znajdują się węzły A2 i S11 oraz lotnisko Ławica. Ze względu na dużą atrakcyjność oferty Najemca powiększył pierwotną wielkość ofertowanej powierzchni o dodatkowe 200 mkw. – mówi Patrycja Masiarek, dyrektor Biura NAI Estate Fellows w Poznaniu.

 

Obiekt Biurowo-Magazynowy to kompleks budynków w skład których wchodzą nieruchomości z lat 70-tych, jak również wybudowane w latach 2000 i 2006. Cały obiekt zajmuje teren ok. 1,8 ha, a łączna powierzchnia biurowa wynosi 5000 mkw. Wszystkie budynki wchodzące w skład kompleksu zostały poddane termomodernizacji. Ponadto kompleks dysponuje dużym parkingiem zewnętrznym na 100 miejsc postojowych.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz