Giant

Office Hub wybiera West Station

Pierwszy biurowiec kompleksu West Station (fot. mat. prasowe)
Pierwszy biurowiec kompleksu West Station (fot. mat. prasowe)
Firma Office Hub na swoją siedzibę wybrała pierwszy budynek kompleksu West Station. Jeden z wiodących operatorów biur serwisowanych wynajął w biurowcu HB Reavis ponad 1100 mkw. powierzchni.

Wybór West Station jako naszej kolejnej lokalizacji, podyktowany był kontynuowaniem przyjętej przez nas strategii otwierania centrów biznesowych w kluczowych węzłach komunikacyjnych miasta. Chcąc wykorzystać potencjał drzemiący w rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych dworca kolejowego i autobusowego, zdecydowaliśmy się rozszerzyć wachlarz oferowanych usług o sale konferencyjne dające możliwość organizowania szkoleń i spotkań biznesowych dla prawie 100 osób jednocześnie – komentuje Michał Kuropieska, prezes zarządu w Office HUB.

 

Nowy najemca kompleksu West Station zajmie powierzchnię na 12 piętrze budynku. Działalność w nowym biurze firma Office Hub rozpocznie w styczniu 2017 r. W negocjacjach z firmą HB Reavis najemcy doradzał zespół ekspertów z BNP Paribas Real Estate Poland


Budynek pierwszej fazy kompleksu West Station daje Office HUB niezaprzeczalną przewagę w postaci dostępu do biura i centrum konferencyjnego bezpośrednio z poziomu dworca, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz, czego na ten moment nie oferuje żaden inny operator biur serwisowanych w Warszawie – mówi Adrian Bojczuk, Associate Director w dziale powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

 

West Station, to już czwarta lokalizacja Office HUB w stolicy. Pozostałe centra biznesowe znajdują się w wieżowcu Spektrum Tower, kameralnym biurowcu przy ul. Ryżowej 49, a także w Prosta Office Centre. Operator biur serwisowanych Office HUB jest marką budowaną przez polski kapitał, w oparciu o rozwiązania i know-how zaczerpnięte od międzynarodowych liderów branży.

 

West Station to projekt realizowany wspólnie przez HB Reavis, PKP S.A. oraz Xcity Investment. Kompleks docelowo składać się będzie z dwóch 14-kondygnacyjnych budynków biurowych powstających w dwóch etapach. Pierwszy został już oddany do użytku w III kw. 2016 r., drugi zostanie oddany rok później.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz