Torus logoKontor logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Becton Dickinson wybiera wrocławski Business Garden

Business Garden Wrocław
Business Garden Wrocław
Becton Dickinson (BD) to globalny lider w obszarze technologii medycznych. Firma wprowadzi się do kompleksu Business Garden we Wrocławiu, w którym zajmie łącznie ok. 5600 mkw. powierzchni biurowej.

W procesie poszukiwania odpowiedniej lokalizacji, jak i w negocjacjach umowy najmu Becton Dickinson reprezentowali eksperci z JLL. Decyzja Becton Dickinson o przeniesieniu operacji do Business Garden pokazuje coraz silniejszy trend w stronę konsolidacji firm z sektora usług dla biznesu do nowych projektów biurowych. Centra SSC/BPO – wraz z rozwojem swoich struktur i umacnianiem się na rynku relokują się do nowoczesnych, elastycznych budynków biurowych, które dają zarówno opcję ekspansji w przyszłości, jak też stanowią atut i wyróżnik dla firmy podczas procesu rekrutacji – wyjaśnia Katarzyna Krokosińska, kierująca wrocławskim oddziałem firmy JLL.

 

Becton Dickinson jest czołową firmą na światowym rynku technologii medycznych, która wytwarza, rozwija i sprzedaje wyroby medyczne, a także systemy aparatów i odczynniki. BD koncentruje się także na doskonaleniu systemów podaży leków, a także na zwiększaniu jakości i szybkości diagnozowania chorób zakaźnych i nowotworów oraz wspomaganiu badań, odkryć i produkcji nowych leków i szczepionek. Firma została założona w 1897 r. i obecnie działa w ponad 50 krajach świata, w których zatrudnia około 40 000 osób. 

 

Becton Dickinson wybiera na swoje biura najwyższej jakości, nowoczesne obiekty, które stanowią otoczenie sprzyjające rozwojowi pasji i budowaniu zaangażowania naszych pracowników. Zgodnie z globalnymi standardami Becton Dickinson oraz w odpowiedzi na potrzeby biznesu zdecydowaliśmy o konsolidacji w Business Garden. Centrum we Wrocławiu od czasu otwarcia w 2012 r. odgrywa ważną rolę w rozwoju biznesu firmy ze względu na jakość usług świadczonych na rzecz klientów, dostawców czy pracowników Becton Dickinson. Zmiana siedziby będzie w jeszcze większym stopniu sprzyjać umacnianiu pozycji wrocławskiej jednostki jako światowej klasy centrum usług, zapewniającego przyjazne środowisko pracy dla naszego zespołu – mówi Sudheer Kaavil Valappil, Site Director, BD Wrocław.


Becton Dickinson wprowadzi się do Business Garden w kwietniu 2017 roku. Cieszy nas, że zaufała nam firma, która na pierwszym miejscu stawia komfort i zdrowie. Oznacza to, że kompleks Business Garden, który powstaje zgodnie ze standardami ekologicznej certyfikacji LEED, spełnia potrzeby najbardziej wymagających, prestiżowych najemców. Decyzja Becton Dickinson o wprowadzeniu się do Business Garden potwierdza mocne strony projektu – szeroki dostęp do infrastruktury transportowej i usługowej oraz zaawansowane rozwiązania techniczne i telekomunikacyjne, które zapewnią użytkownikom komfortowe i przyjazne warunki pracy – stwierdza Roger Anderson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.


Business Garden znajduje się przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Oferuje on 110 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. Kompleks składa się z 9 budynków biurowych wraz z pawilonem restauracyjnym i otaczającym ogrodem i łącznie zajmuje 7 ha.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra