Giant

Becton Dickinson wybiera wrocławski Business Garden

Business Garden Wrocław
Business Garden Wrocław
Becton Dickinson (BD) to globalny lider w obszarze technologii medycznych. Firma wprowadzi się do kompleksu Business Garden we Wrocławiu, w którym zajmie łącznie ok. 5600 mkw. powierzchni biurowej.

W procesie poszukiwania odpowiedniej lokalizacji, jak i w negocjacjach umowy najmu Becton Dickinson reprezentowali eksperci z JLL. Decyzja Becton Dickinson o przeniesieniu operacji do Business Garden pokazuje coraz silniejszy trend w stronę konsolidacji firm z sektora usług dla biznesu do nowych projektów biurowych. Centra SSC/BPO – wraz z rozwojem swoich struktur i umacnianiem się na rynku relokują się do nowoczesnych, elastycznych budynków biurowych, które dają zarówno opcję ekspansji w przyszłości, jak też stanowią atut i wyróżnik dla firmy podczas procesu rekrutacji – wyjaśnia Katarzyna Krokosińska, kierująca wrocławskim oddziałem firmy JLL.

 

Becton Dickinson jest czołową firmą na światowym rynku technologii medycznych, która wytwarza, rozwija i sprzedaje wyroby medyczne, a także systemy aparatów i odczynniki. BD koncentruje się także na doskonaleniu systemów podaży leków, a także na zwiększaniu jakości i szybkości diagnozowania chorób zakaźnych i nowotworów oraz wspomaganiu badań, odkryć i produkcji nowych leków i szczepionek. Firma została założona w 1897 r. i obecnie działa w ponad 50 krajach świata, w których zatrudnia około 40 000 osób. 

 

Becton Dickinson wybiera na swoje biura najwyższej jakości, nowoczesne obiekty, które stanowią otoczenie sprzyjające rozwojowi pasji i budowaniu zaangażowania naszych pracowników. Zgodnie z globalnymi standardami Becton Dickinson oraz w odpowiedzi na potrzeby biznesu zdecydowaliśmy o konsolidacji w Business Garden. Centrum we Wrocławiu od czasu otwarcia w 2012 r. odgrywa ważną rolę w rozwoju biznesu firmy ze względu na jakość usług świadczonych na rzecz klientów, dostawców czy pracowników Becton Dickinson. Zmiana siedziby będzie w jeszcze większym stopniu sprzyjać umacnianiu pozycji wrocławskiej jednostki jako światowej klasy centrum usług, zapewniającego przyjazne środowisko pracy dla naszego zespołu – mówi Sudheer Kaavil Valappil, Site Director, BD Wrocław.


Becton Dickinson wprowadzi się do Business Garden w kwietniu 2017 roku. Cieszy nas, że zaufała nam firma, która na pierwszym miejscu stawia komfort i zdrowie. Oznacza to, że kompleks Business Garden, który powstaje zgodnie ze standardami ekologicznej certyfikacji LEED, spełnia potrzeby najbardziej wymagających, prestiżowych najemców. Decyzja Becton Dickinson o wprowadzeniu się do Business Garden potwierdza mocne strony projektu – szeroki dostęp do infrastruktury transportowej i usługowej oraz zaawansowane rozwiązania techniczne i telekomunikacyjne, które zapewnią użytkownikom komfortowe i przyjazne warunki pracy – stwierdza Roger Anderson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.


Business Garden znajduje się przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Oferuje on 110 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. Kompleks składa się z 9 budynków biurowych wraz z pawilonem restauracyjnym i otaczającym ogrodem i łącznie zajmuje 7 ha.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz