Ghelamco Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTorus logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGTV Lighting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOnyx Business Point logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCHB14 logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoLobos Nieruchomości logoPartner Capital Group logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKwiaty dla biura logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoCity Space logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Z Olivią od 2012 r.

Olivia Business Centre w Gdańsku
Olivia Business Centre w Gdańsku
Firma Energa Group zostaje na dłużej w Olivia Business Centre w Gdańsku. Najemcę w transakcji reprezentowała firma Cushman & Wakefield.

Firma Energa Group przedłużyła umowę najmu 14 800 mkw. powierzchni biurowej w Olivia Business Centre w Gdańsku. Energa Group to jedna z czterech największych krajowych grup energetycznych. Zajmuje się ona dystrybucją, wytwarzaniem oraz obrotem energią elektryczną i cieplną. Jest również jednym z największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. 

 

Grupa Energa rezyduje w Olivii od 2012 roku. Przez cały ten czas staramy się zapewnić optymalne warunki obecności i rozwoju spółki w naszym centrum. Zresztą główny cel Olivii, od początku jej istnienia, to stworzenie doskonałego miejsca pracy pod względem komfortu i dobrostanu pracowników. To dlatego, również dla wszystkich zatrudnionych w Enerdze, pośrodku naszego patio powstaje wielki ogród zimowy, o powierzchni niemal 1000 mkw., który będzie miejscem relaksu i kontaktu z naturą przez cały rok. Cieszę się, że tak renomowana firma zdecydowała się na dalszy rozwój właśnie w Olivii. To nie tylko potwierdzenie jakości naszych budynków, ale też świadczonych przez nas na rzecz najemców usług i trafnie obranej strategii wspierania biznesu w codziennej działalności przez lokowanie w Olivii usług, instytucji i firm pomocnych w rozwoju przedsiębiorstw, np. z branż IT, finansowej, czy Human Resources – mówi Maciej Kotarski, dyrektor wynajmu w Olivia Business Centre. 

 

Olivia Business Centre to wielofunkcyjny projekt biurowy zlokalizowany w geograficznym centrum Trójmiasta, w bliskim sąsiedztwie kampusu uniwersyteckiego. Inwestycja rozwija się dynamicznie od 2010 r. Obecnie, równolegle z obiektem Olivia Star, powstaje siódmy budynek kompleksu – Olivia Seven. Oba biurowce powiększą dostępną w OBC przestrzeń dedykowaną firmom do niemal 150 000 mkw. Obecnie biura wynajmuje tu ponad 110 firm, m.in. Amazon, Bayer, PwC, Fujifilm, Nordea, thyssenkrupp, a także małe i średnie przedsiębiorstwa oraz startupy. Olivia oferuje najemcom wiele udogodnień, jak chociażby centra konferencyjne, banki, restauracje, kawiarnie, centrum medyczne, przedszkole czy żłobek. 

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra