Echo Investment logoINTERBIURO logoSpectra Development logoGłówka Pracuje logoBusiness House logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSchüco International Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoNowy Styl Group logoCHB14 logoLC Corp S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoCity Office logoCOTEX Office Centre logoPRO-INVEST S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Z Olivią od 2012 r.

Olivia Business Centre w Gdańsku
Olivia Business Centre w Gdańsku
Firma Energa Group zostaje na dłużej w Olivia Business Centre w Gdańsku. Najemcę w transakcji reprezentowała firma Cushman & Wakefield.

Firma Energa Group przedłużyła umowę najmu 14 800 mkw. powierzchni biurowej w Olivia Business Centre w Gdańsku. Energa Group to jedna z czterech największych krajowych grup energetycznych. Zajmuje się ona dystrybucją, wytwarzaniem oraz obrotem energią elektryczną i cieplną. Jest również jednym z największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. 

 

Grupa Energa rezyduje w Olivii od 2012 roku. Przez cały ten czas staramy się zapewnić optymalne warunki obecności i rozwoju spółki w naszym centrum. Zresztą główny cel Olivii, od początku jej istnienia, to stworzenie doskonałego miejsca pracy pod względem komfortu i dobrostanu pracowników. To dlatego, również dla wszystkich zatrudnionych w Enerdze, pośrodku naszego patio powstaje wielki ogród zimowy, o powierzchni niemal 1000 mkw., który będzie miejscem relaksu i kontaktu z naturą przez cały rok. Cieszę się, że tak renomowana firma zdecydowała się na dalszy rozwój właśnie w Olivii. To nie tylko potwierdzenie jakości naszych budynków, ale też świadczonych przez nas na rzecz najemców usług i trafnie obranej strategii wspierania biznesu w codziennej działalności przez lokowanie w Olivii usług, instytucji i firm pomocnych w rozwoju przedsiębiorstw, np. z branż IT, finansowej, czy Human Resources – mówi Maciej Kotarski, dyrektor wynajmu w Olivia Business Centre. 

 

Olivia Business Centre to wielofunkcyjny projekt biurowy zlokalizowany w geograficznym centrum Trójmiasta, w bliskim sąsiedztwie kampusu uniwersyteckiego. Inwestycja rozwija się dynamicznie od 2010 r. Obecnie, równolegle z obiektem Olivia Star, powstaje siódmy budynek kompleksu – Olivia Seven. Oba biurowce powiększą dostępną w OBC przestrzeń dedykowaną firmom do niemal 150 000 mkw. Obecnie biura wynajmuje tu ponad 110 firm, m.in. Amazon, Bayer, PwC, Fujifilm, Nordea, thyssenkrupp, a także małe i średnie przedsiębiorstwa oraz startupy. Olivia oferuje najemcom wiele udogodnień, jak chociażby centra konferencyjne, banki, restauracje, kawiarnie, centrum medyczne, przedszkole czy żłobek. 

 

Napisz pierwszy komentarz
Archicom - City Forum
mantra