Giant

Świat reklamy w Koneserze

Centrum Praskie Koneser - budynki O i P
Centrum Praskie Koneser - budynki O i P
Grupa Ogilvy dołącza do grona firm, które będą miały swoje siedziby w Centrum Praskim Koneser. Polski oddział globalnej grupy komunikacyjnej podpisał umowę najmu powierzchni biurowej w budynku P.

W nowo wznoszonym budynku P Grupa Ogilvy swoje biuro otworzy w 2018 r. Grupa Ogilvy jest częścią holdingu WPP, którego oddziały znajdują się w ponad 120 krajach. W portfolio Grupy znajdują się lokalne i międzynarodowe marki takie jak nju mobile, Philips, Tesco, Allianz, BP, Unilever, IBM, Ford i TK Maxx. 

Wiemy, jak bardzo istotne jest otoczenie, które wspiera kreatywność. Dlatego biura Ogilvy na całym świecie są wyjątkowe – stawiamy na oryginalne lokalizacje i nieszablonowe rozwiązania architektoniczne. Doceniamy niepowtarzalny klimat Pragi, gdzie firmy z naszej Grupy są obecne od wielu lat, dlatego szukając nowego biura wybór Konesera był dla nas dość oczywisty – mówi Zuzanna Warowna-Toruńska, Prezes Grupy Ogilvy.

Centrum Praskie Koneser jest realizowane przez Grupę Liebrecht & wooD i BBI Development S.A. Inwestycja powstaje w kwartale ulic Ząbkowskiej, Markowskiej, Białostockiej i Nieporęckiej na warszawskiej Pradze. Jest ona zlokalizowana na terenie dawnej Warszawskiej Fabryki Wódek. Centrum Praskie Koneser to obiekt wielofunkcyjny, który zaoferuje m.in. 25 500 mkw. powierzchni biurowej. 

Na terenie Konesera zostanie także otwarty pierwszy w Polsce hotel Moxy i pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki. Pracownicy biurowi będą mogli skorzystać z szerokiej oferty handlowej, usługowej i gastronomicznej (do ich dyspozycji zostanie przeznaczony klub fitness Zdrofit, Centrum Medyczne Damiana, Hop-Chop Barber Shop, pralnia Electrolux, księgarnia Świat Książki, a także gastronomia – m.in. nowy projekt Grupy Warszawa, restauracje Bombaj Masala, Hana Sushi i Etno Café).

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz