Fabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoTorus logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Najemcy doceniają Horizon

Horizon Plaza
Horizon Plaza
Grono najemców obiektu Horizon Plaza powiększyło się o spółkę Sandvik Polska. Biurowiec doceniają także dotychczasowi najemcy. Umowę najmu biura w Horizon Plaza przedłużyła firma Cofidis.

Niedawno do grona najemców biurowca Horizon Plaza w Warszawie dołączył Sandvik Polska. Jest to spółka należąca do koncernu reprezentującego nowoczesne technologie i zagadnienia związane z narzędziami skrawającymi, stalami specjalnymi oraz narzędziami dla górnictwa i inżynierii lądowej. Biura firmy znajdują się w 130 krajach świata. W warszawie spółka Sandvik Polska swoją siedzibę ulokowała na warszawskim Mokotowie w biurowcu Horizon Plaza, w którym wynajęła 1000 mkw.

Z kolei Cofidis to spółka należąca do francuskiej grupy finansowej Cofidis Participations. W Polsce firma specjalizuje się w finansowaniu zakupu pojazdów poprzez sieć partnerów handlowych. Spółka Cofidis zdecydowała się pozostać w biurowcu Horizon Plaza, w którym wynajmuje biuro o metrażu niemal 400 mkw. 

Fakt podpisania nowej umowy najmu przez Sandvik Polska, a także przedłużenia najmu biura przez Cofidis, świadczą o wciąż mocnej pozycji Horizon Plaza. To kolejne firmy, które dostrzegły jego potencjał oraz doceniły wysoki standard i liczne udogodnienia, zarówno w budynku, jak i w bezpośrednim jego sąsiedztwie. Cieszy nas fakt, iż najemcy wiążą swoje biznesowe plany właśnie z tą lokalizacją i wybierają Horizon Plaza – komentuje Maciej Skubiszewski, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w Knight Frank. W obu transakcjach właściciela nieruchomości, Union Investment, reprezentowała firma Knight Frank.

Horizon Plaza to kompleks biurowy, który składa się z dwóch budynków zróżnicowanych pod względem wysokości i kształtu. Obiekt znajduje się przy ul. Domaniewskiej. Horizon Plaza oferuje bogatą ofertą usługową, na którą składają się: klinika medycyny estetycznej oraz fryzjer męski, towarzyszące innym udogodnieniom jak: kantyna, kawiarnia, sklepiki spożywcze i bankomat. W bliskim sąsiedztwie kompleksu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra