Giant

Swarovski z biurem w Garnizonie

Firma Swarovski jest wyłącznym najemcą biurowca Yoko
Biurowiec Yoko w gdańskim Garnizonie jest już oficjalnie otwarty. Wyłącznym najemcą obiektu została firma Swarovski.

Uroczysta inauguracja biurowca Yoko odbyła się 12 czerwca. W nowym obiekcie gdańskiego kompleksu Garnizon docelowo będzie pracować ok. 300 pracowników firmy Swarovski, która jest wyłącznym najemcą budynku. Firma Swarovski jest od 1895 r. czołowym producentem szlifowanego kryształu na świecie. Biurowiec Yoko spełnił wszystkie wymagania firmy dotyczące nowego biura w Gdańsku. Proces wyboru lokalizacji globalnego centrum usług firmy Swarovski przeprowadzała agencja doradcza CBRE

Ze względu na szereg udogodnień, przyjazną przestrzeń publiczną, jak również bogatą ofertę kulturalną i rozrywkową, Garnizon stanowi doskonałą lokalizację dla firm, które zwracają uwagę na jakość środowiska pracy oraz dbają o to, by zapewnić swoim pracownikom balans pomiędzy pracą, a odpoczynkiem. Wierzymy, że pozytywny klimat wokół miejsca pracy, jaki stwarza Garnizon przyczyni się do dynamicznego rozwoju naszego Partnera w Gdańsku – komentuje Elwira Kochowska-Król, odpowiedzialna za komercjalizację w Grupie Inwestycyjnej Hossa.

Obiekt komercyjny Yoko oferuje ponad 12 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowo-usługowej. Budynek posiada cztery kondygnacje naziemne oraz podziemny parking na 300 samochodów. Biurowiec znajduje się przy ulicy C. K. Norwida. Yoko położony jest w centralnej części Garnizonu – dzielnicy, która powstaje od podstaw na obszarze ponad 25 ha w Gdańsku-Wrzeszczu. Dzielnica ta stanowi projekt łączący funkcje: mieszkaniową, biurową, handlowo-usługową oraz kulturalno-rozrywkową. Projekt biurowy GARNIZON.BIZ docelowo dostarczy około 150 000 mkw. powierzchni komercyjnej. 

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz