Giant

Programiści wprowadzają się do C200 Office

Biurowiec C200 Office
Biurowiec C200 Office
Do gdańskiego biurowca C200 Office wprowadzi się firma Neoteric. Spółka zapewniła sobie także możliwość powiększenia biura.

Neoteric to firma z branży IT, która w biurowcu C200 Office zajmie 300 mkw. Najemcy zależało na znalezieniu obiektu, do którego będzie można szybko wprowadzić się przy jednoczesnym zachowaniu możliwości powiększenia powierzchni do 1000 mkw. Proces znalezienia lokalizacji i negocjację warunków najmu koordynowały Monika Wakulska i Małgorzata Małecka z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland. 

Biurowiec C200 Office to budynek z lat 70., który został całkowicie zmodernizowany i dostosowany do standardu klasy A przez firmę Euro Styl. Jego lokalizacja umożliwia pracownikom sprawny dojazd do biura zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak również własnym samochodem czy rowerem. 

Przeprowadzka Neoteric w tak krótkim czasie nie byłaby możliwa, gdyby nie ścisła i bardzo merytoryczna współpraca od samego początku do końca projektu. Nowa lokalizacja, oferująca wysoki standard pracy wpisuje się w założenia strategii dynamicznego rozwoju firmy. Kontrakt daje możliwość ponad trzykrotnego powiększenia biura Neoteric – Małgorzata Małecka, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

Przy wyborze nowego biura, szczególnie ważna była dla nas możliwość jego późniejszego powiększenia. Projektów przybywa, nasz zespół wciąż się rozwija, a chcąc utrzymać tę tendencję, będziemy z czasem potrzebować coraz więcej przestrzeni. Drugim ważnym kryterium był klimat miejsca - C200 jest świetnym połączeniem nowoczesnego biura i przyjaznej przestrzeni, a widok na stocznię podkreśla jego gdański charakter. Konsultanci z BNP Paribas Real Estate Poland uwzględnili te oczekiwania i wsparli nas merytorycznie, skutecznie prowadząc negocjacje z zarządcą budynku – Mateusz Paprocki, Dyrektor Operacyjny w firmie Neoteric.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz