Giant

Najemcy wzięli niemal 60 proc. ASTORII

Biurowiec ASTORIA Premium Offices
Biurowiec ASTORIA Premium Offices
Biurowiec ASTORIA Premium Offices zyskał nowego najemcę. Na IV piętro obiektu wprowadzi się spółka Polidea. Po finalizacji tej umowy przestrzeń biurowa budynku wynajęta jest w niemal 60 proc.

Polidea sp. z o.o. od września br. zajmie 841 mkw. powierzchni w biurowcu ASTORIA Premium Offices. Jest to firma z branży technologicznej, która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie tworzenia i projektowania aplikacji mobilnych. Podejmując decyzję dotyczącą naszej nowej siedziby braliśmy pod uwagę przede wszystkim pierwszorzędną lokalizację. Zależało nam na oryginalnym, nowoczesnym, dobrze skomunikowanym biurze w ścisłym centrum miasta i w pobliżu głównych ośrodków biznesowych. Nie bez znaczenia jest też bliskość restauracyjnej i kulturalnej oferty miasta, która zapewnia możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu po pracy – komentuje Grzegorz Kapusta, CEO firmy Polidea.

Polidea to kolejna firma, która na lokalizację swojej siedziby wybrała właśnie ASTORIĘ. Wśród najemców biurowca znajdują się między innymi: Blue Projects, ECE Projektmanagement Polska, Business Link, Multikino, czy STRABAG Real Estate GmbH. W procesie wyboru biura, obok takich czynników jak lokalizacja czy wysoki standard budynku, coraz większe znaczenie mają aspekty zwiększające komfort pracy i wpływające na dobre samopoczucie pracowników. Rozwiązania zastosowane w ASTORII w połączeniu z jej położeniem w tętniącym życiem centrum miasta – na styku biznesowych i historycznych szlaków Warszawy – są tego gwarancją. Dzięki temu, w gronie naszych najemców możemy powitać kolejną innowacyjną firmę, działającą zgodnie z najnowszymi trendami w prowadzeniu biznesu – mówi Barbara Harrer, Dyrektor Projektu ASTORIA Premium Offices w STRABAG Real Estate.

Biurowiec ASTORIA Premium Offices zrealizowany jest w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Obiekt posiada certyfikat LEED Platinum. Budynek oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni biurowej i 900 mkw. powierzchni handlowej. Dodatkowo do dyspozycji najemców pozostaje podziemny parking. Generalnym wykonawcą projektu jest Strabag sp. z o.o. W procesie pozyskiwania najemców uczestniczy firma doradcza Colliers International, wyłączny agent odpowiedzialny za wynajem biurowca. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz