Przedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoKart Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKwiaty dla biura logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Więcej wieży dla IT

Sky Tower
Sky Tower
Firma IT Kontrakt dobrała dodatkową powierzchnię we wrocławskim Sky Tower.

IT Kontrakt zajmuje się outsourcingiem kadry IT. Biuro spółki znajduje się na 4 piętrze Sky Tower. Firma zdecydowała się dobrać 125 mkw. powierzchni biurowej w wieżowcu. 
Bardzo cieszymy się, że IT Kontrakt zdecydował się na powiększenie swojego biura. Jest to dowód na to, że Sky Tower cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony najemców i jest jednym z głównych miejsc najmu powierzchni biurowej we Wrocławiu – mówi Daria Dudek, Leasing Manager, LC Corp SA.

IT Kontrakt z każdym rokiem rośnie i to nie tylko we Wrocławiu. Rok 2017 przyniósł nam wiele zmian na lepsze, dlatego musimy zadbać o to, by nasi pracownicy mieli przestrzeń do działań, z których świetnie się wywiązują – komentuje Leszek Kowalczykiewicz, Prezes Zarządu IT Kontrakt. 

Sky Tower należy do najwyższego w Polsce kompleksu architektonicznego, w skład którego wchodzi także część mieszkalna i galeria handlowa. Ten 50-piętrowy obiekt mierzy 212 metrów. Przestrzeń biurowa ma 32 500 mkw. powierzchni, galeria handlowa zajmuje 25 000 mkw., natomiast część mieszkalna składa się z 240 apartamentów. Sky Tower oferuje najemcom wiele udogodnień, takich jak: podziemny parking, monitoring, klimatyzacja, centrum fitness, przedszkole. W znajdującej się w kompleksie galerii handlowej mogą oni skorzystać także z oferty sklepów odzieżowych, restauracji, kawiarni oraz strefy rozrywki.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra