Giant

Nowa firma w łódzkim parku

2 tys. m kw. powierzchni w University Business Park zajmie Citibank International PLC. Razem z bankiem Citi Handlowym firma reprezentuje grupę Citi, która obsługuje 200 mln klientów w ponad 140 krajach.

Nowym najemcą University Business Park – zlokalizowanego w Łodzi kompleksu biznesowego, którego właścicielem jest spółka GTC, została firma Citibank International PLC Oddział w Polsce. Instytucja finansowa wynajęła 2 tys. m kw. i (zgodnie z zapisami umowy) metraż może w przyszłości ulec zwiększeniu.

Citibank Int PLC to część Citi Center of Excellence. Razem z bankiem Citi Handlowym reprezentują na polskim rynku grupę Citi, która obsługuje 200 mln klientów w ponad 140 krajach. Citi Center of Excellence w Polsce zajmuje się m.in.: monitorowaniem przeciwdziałania praniu pieniędzy, obsługą operacji bankowych, papierów wartościowych i funduszy inwestycyjnych oraz  rozliczaniem należności i płatności. Obsługuje 54 kraje z Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk oraz Australię.

W University Business Park swoje biura posiadają m.in. Intergraph, Kredyt Bank, AEGON, TU Warta, Hermann Kirchner, Tax Care oraz Pharmena. W pierwszym z budynków (ukończonym w 2010 r.) znajduje się 18,5 tys. m kw. powierzchni biurowej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz