Giant

Nowogrodzka Square ma pierwszego najemcę

Nowogrodzka Square
Nowogrodzka Square
Biurowiec Nowogrodzka Square ma pierwszego najemcę. Obiekt będzie nową siedzibą firmy DKV Euro Service.

DKV Euro Service jest europejskim liderem na rynku kart paliwowo-serwisowych. W budynku Nowogrodzka Square firma będzie zajmować niemal 2000 mkw. powierzchni biurowej, czyli całe piąte piętro. Umowa przednajmu (pre-let) została zawarta na 5 lat. DKV Euro Service jest pierwszym najemcą biurowca Nowogrodzka Square. Obiekt, będący inwestycją firmy Yareal jest obecnie w trakcie budowy. Planowany termin oddania budynku do użytku to wiosna przyszłego roku. Biurowiec zaoferuje łącznie 11 000 mkw. powierzchni biurowej wraz z pasażem i podziemnym parkingiem.

Wybór inwestycji Nowogrodzka Square, usytuowanej w samym centrum Warszawy, na biuro firmy DKV Euroservice Sp. z o.o. był podyktowany optymalną lokalizacją, bardzo istotną z punktu widzenia dla większości pracowników. W codziennym zarządzaniu zespołem bardzo ważne jest również to, jak otoczenie wpływa na komfort pracy. Nowoczesna, duża przestrzeń lokalu, daje możliwość ciekawej aranżacji wnętrza. Dzięki temu możemy stworzyć dla naszego zespołu miejsce odpowiadające jego wyobrażeniom, wzmacniające poczucie spełnienia i zadowolenia każdego z pracowników. Do prac koncepcyjnych nad aranżacją wnętrza zaprosiliśmy w związku z tym cały zespół. Mam nadzieję, że nowe biuro będzie sprzyjać budowaniu relacji międzyludzkich, twórczej wymianie myśli, spotkaniom w inspirującej atmosferze – przez co realnie wpłynie na nową kulturę pracy, która ma szanse zaistnieć wraz z czekającą nas przeprowadzką – mówi Michał Bałakier, szef sprzedaży DKV Euroservice w Polsce.

Jestem przekonany, że pierwszy najemca Nowogrodzka Square, doceni kameralny charakter budynku i jego wyjątkową lokalizację. W otoczeniu modernistycznych sąsiednich kamienic powstanie nie tylko wyróżniający się architekturą biurowiec, ale również śródmiejska przestrzeń publiczna - zielony, wielkomiejski pasaż scalający biurowiec z obszarem pomiędzy spokojną ulicą Nowogrodzką, a gwarnymi Alejami Jerozolimskimi. Nowogrodzka Square to nasz kolejny wysokiej jakości butikowy budynek biurowy – mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska. 

Nowogrodzka Square to 6-piętrowy budynek biurowy zaprojektowany przez pracownię HRA. Jego bryła została wpasowana w historyczny kontekst przedwojennych kamienic, sąsiadujących z biurowcem. W przyziemiach obiektu Nowogrodzka Square będą funkcjonowały lokale gastronomiczne, usługowe i handlowe o łącznej powierzchni około 500 mkw. Z kolei na najwyższej kondygnacji najemcy będą mieli do dyspozycji duży taras. Biurowiec oferuje także 148 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz przestrzeń dla rowerów. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz