Proton Office

Alior z większym biurem w Łopuszańska Business Park

Kompleks Łopuszańska Business Park
Kompleks Łopuszańska Business Park
Alior Bank konsoliduje swoją centralę i przedłuża umowę najmu w Łopuszańska Business Park w Warszawie.

Alior Bank nie tylko przedłużył umowę najmu, ale także powiększył swoje biuro. W należącym do Starwood Capital Group kompleksie Łopuszańska Business Park wynajmuje on obecnie 13 600 mkw. powierzchni. Umowa ta jest największą transakcją najmu poza centrum Warszawy od I kw. 2015 r. Przy transakcji doradzał zespół składający się z ekspertów działu powierzchni biurowych Cushman & Wakefield.

Kompleks Łopuszańska Business Park znajduje się na warszawskich Włochach w pobliżu skrzyżowania Alei Jerozolimskich i ulicy Łopuszańskiej. Składa się on z dwóch 6-kondygnacyjnych budynków, które oferują łącznie 16 800 mkw. powierzchni biurowej. Kompleks posiada certyfikat BREEAM.

Od ponad trzech lat wynajmujemy powierzchnie biurowe w kompleksie Łopuszańska Business Park. Wierzymy, że decyzja o konsolidacji naszych warszawskich zasobów i Centrali właśnie w tej lokalizacji jest rozwiązaniem optymalnym, usprawniającym komunikację i zwiększającym efektywność operacyjną. Na decyzję o pozostaniu w kompleksie miały również wpływ korzystne warunki najmu, dostępność powierzchni oraz elastyczność ze strony właściciela w zakresie aranżacji. Naszym głównym priorytetem było zapewnienie pracownikom komfortowego środowiska pracy w optymalnej lokalizacji i czasie – powiedziała Kamila Skibińska, Dyrektor Departamentu Logistyki w Alior Bank SA.

Pierwsze półrocze obfitowało w bardzo duże transakcje na rynku biurowym, a przy największych z nich doradzał nasz zespół. Dzięki pełnemu zaufaniu ze strony naszych klientów, jesteśmy w stanie kreować niestandardowe transakcje, zapewniające spektakularne rezultaty. Cele biznesowe Alior Bank były niezwykle ambitne, natomiast doskonała współpraca z zaangażowanym zespołem projektowym klienta pozwolił na terminowe zrealizowaniu projektu na doskonałych warunkach finansowych. Dzięki zaufaniu naszych klientów, z którymi i dla których realizujemy z sukcesem kolejne projekty po podsumowaniu pierwszego półrocza bieżącego roku C&W jest liderem w kategorii wolumenu powierzchni, przy której wynajęciu doradzaliśmy – mówią Krzysztof Misiak, Partner oraz Piotr Capiga, Starszy Negocjator w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz