Giant

Niedawno się wprowadzili, a już chcą więcej!

Biuro firmy SeaChange Polska w obiekcie Astoria Premium Offices (fot. Szymon Polański) źródło: materiały prasowe
Biuro firmy SeaChange Polska w obiekcie Astoria Premium Offices (fot. Szymon Polański) źródło: materiały prasowe
Spółka SeaChange Polska do biurowca ASTORIA Premium Offices wprowadziła się w kwietniu br. Teraz pora na powiększenie biura!

SeaChange Polska zajmuje się tworzeniem oprogramowania i rozwiązań dla operatorów telewizji cyfrowej na całym świecie. Od kwietnia br. nową siedzibą firmy w Polsce jest ASTORIA Premium Offices. Dotychczas SeaChange Polska wynajmował nieco ponad 1300 mkw. powierzchni. Sytuacja uległa jednak zmianie i STRABAG Real Estate (właściciel obiektu ASTORIA Premium Offices) wynajął firmie dodatkowe 424 mkw. powierzchni.

Decydując o lokalizacji naszej nowej siedziby, braliśmy pod uwagę przede wszystkim wysoki standard budynku i jego dogodne położenie - w ścisłym centrum miasta, ze świetnym dostępem do środków komunikacji miejskiej i głównych ośrodków biznesowych. Wszystkie te atuty bardzo pozytywnie wpływają na samopoczucie naszych pracowników. Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz powiększaniem zespołu, zdecydowaliśmy się na najem dodatkowej przestrzeni, która umożliwi nam dalszy rozwój oraz pozwoli utrzymać wy-soki komfort pracy sprzyjający efektywności – komentuje Katarzyna Biczyk z SeaChange Polska. 

W transakcji właściciela obiektu reprezentowała firma Colliers International, która odpowiada za komercjalizację biurowca ASTORIA Premium Offices. 

Biurowiec ASTORIA Premium Offices oferuje ponad 18 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 900 mkw. powierzchni handlowej. Najemcy do swojej dyspozycji mają także podziemny parking. Wnętrze obiektu zostało zaprojektowane tak, by umożliwić najemcom efektywną aranżację przestrzeni. Generalnym wykonawcą projektu jest STRABAG sp. z o.o. ASTORIA Premium Offices cieszy się zainteresowaniem najemców. Obiekt wynajęty jest już w niemal 65 proc.

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz