Proton Office

Equal Business Park jak magnes

Equal Business Park
Equal Business Park
Equal Business Park przyciąga najemców jak magnes. Budynek A jest wynajęty w całości, a obiekt B skomercjalizowany jest już w 70 proc.

Nie słabnie zaintersowanie najemców przestrzenią biurową w krakowskim Equal Business Park. Już niedługo do ich dyspozycji zostanie przeznaczony kolejny obiekt. Niedawno bowiem rozpoczęła się budowa trzeciego budynku, którego oddanie przewidziane jest na wrzesień 2018. 

Equal Business Park powstaje w Krakowie przy ul. Wielickiej. Kompleks po ukończeniu ostatniego etapu będzie oferował łącznie 49 000 mkw. powierzchni najmu. Realizowany obecnie budynek C jest największym spośród trzech części kompleksu, a jego powierzchnia wyniesie prawie 22 500 mkw. 

Ciągle rosnąca liczba projektów biurowych, które zrealizowano lub zostaną ukończone w najbliższym czasie w Krakowie świadczy o atrakcyjności stolicy Małopolski dla najemców. Equal Business Park to wyjątkowa lokalizacja na biurowej mapie Krakowa, która jest znakomicie zintegrowana z miastem i jego najważniejszymi punktami. Doceniają to najemcy, którzy wybierają go na siedzibę swojego biura. Choć kompleks pozostaje jeszcze w budowie, to ukończone budynki są już prawie w pełni skomercjalizowane. W przyszłym roku do użytku zostanie oddany budynek C o największej powierzchni. Cieszymy się, że będziemy mieli okazję go skomercjalizować – komentuje Monika Sułdecka-Karaś, Dyrektor Regionalny i Partner w Knight Frank. 

Proces realizacji założeń inwestycyjnych spółki przebiega w sposób niezwykle dynamiczny. Ogromne zainteresowanie naszym parkiem, jak i powierzchniami będącego w budowie budynku C to dla nas powód do dumy. Cavatina jest obecnie w trakcie realizacji 6 projektów komercyjnych, wyróżniających się wyjątkową architekturą jak i funkcjonalnością. Jesteśmy obecni w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie oraz Gdańsku. Całkowita wartość biurowej powierzchni użytkowej naszych inwestycji realizowanych w perspektywie najbliższych 2-3 lat wyniesie blisko 225 000 mkw. – podkreśla Daniel Draga, Członek Zarządu Cavatina Holding. 

Equal Business Park na siedzibę swojego biura wybrały firmy takie jak m.in. Integer (InPost), Sii, Regus, QVC, Sweco, Goglio, Idea Bank, InnoEnergy, Prodata, SiiTech czy Krakowskie Zakłady Automatyki. Oprócz powierzchni biurowych kompleks oferuje także powierzchnię przeznaczoną na usługi. Najemcy mogą nie tylko zrobić zakupy w supermarkecie SPAR czy skorzystać z usług przedszkola Fair Play. W każdym budynku znajduje się również kantyna. Kompleks wyposażony jest także w udogodnienia takie jak paczkomaty InPost, pralniomat Hi-Shine czy bankomat. 

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz