Giant

J.P. Morgan już wybrał!

Biurowiec Atrium Garden
Biurowiec Atrium Garden
J.P. Morgan otworzy centrum korporacyjne w biurowcu Atrium Garden.

Niedawno Polskę obiegła wiadomość, że J.P. Morgan otworzy swoje centrum korporacyjne w Warszawie. Powstanie ono w biurowcu Atrium Garden, w którym firma wynajęła 15 500 mkw. powierzchni. W nowym biurze amerykańskiego giganta pracę znajdzie ok. 2500 osób. W procesie opracowywania długoterminowej strategii najmu, poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji i określaniu warunków umowy J.P. Morgan doradzali eksperci JLL, zaś w kwestiach prawnych – Clifford Chance. Atrium Garden to biurowiec należący do funduszu Deka Immobilien. Znajduje się on tuż przy Rondzie ONZ, czyli w samym sercu stolicy.

Ten wyjątkowy projekt wymagał bardzo indywidualnego podejścia do specyficznych potrzeb naszego klienta. J.P. Morgan poszukiwał biura w dobrze skomunikowanej lokalizacji, gwarantującej dostęp do szerokiego grona profesjonalistów gotowych do podjęcia pracy w strukturach bankowego giganta. Jestem przekonany, że zarówno perspektywy biznesowe, związane z prowadzeniem działalności w stolicy, jak również atuty Atrium Garden pozwolą J.P. Morgan na sprawne zbudowanie dużego zespołu ekspertów – komentuje Jakub Sylwestrowicz, Dyrektor Działu Reprezentacji Najemcy, JLL.

J.P. Morgan to wiodąca, globalna firma świadcząca usługi finansowe na całym świecie, z aktywami o wartości 2,6 bln dolarów. Wchodzący w skład indeksu Dow Jones Industrial Average, JPMorgan Chase & Co. świadczy usługi dla milionów klientów ze Stanów Zjednoczonych oraz prestiżowych globalnych klientów korporacyjnych, instytucjonalnych i rządowych pod markami J.P. Morgan i Chase

 


4.0
Napisz pierwszy komentarz