Agrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoEkodom Deweloper logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFYI Commercial Consulting logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoFuture Processing logoTorus logoBusiness House logoTork logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTERBIURO logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoLC Corp S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDuda Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Już ponad 4000 mkw. dla LPP

Waterside
Waterside
Firma LPP po raz kolejny powiększyła swoje biuro w gdańskim Waterside. Łacznie zajmuje ona już ponad 4000 mkw. powierzchni.

Firma LPP wynajęła ok. 1770 mkw. dodatkowej powierzchni w biurowcu Waterside. Łączny metraż jej biura w tej lokalizacji wynosi już ponad 4100 mkw. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości, fundusz Deka Immobilien, reprezentowała firma Knight Frank.

LPP to firma odzieżowa obecna na rynku od ponad 21 lat. Jest ona właścicielem znanych marek odzieżowych. Do najbardziej rozpoznawalnych i zarządzanych przez nią marek należą: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. 

LPP od zawsze związane jest z Gdańskiem. Spółka doceniła walory budynku Waterside, o czym świadczy kolejna podpisana umowa najmu. Biurowiec o znakomitej lokalizacji, usytuowany w przypadku LPP niedaleko głównej siedziby firmy, zapewnia najemcom nie tylko dogodne położenie, ale również znakomite warunki do dynamicznej ekspansji. Cieszymy się, że LPP będzie rozwijało swoją działalność razem z nami przez kolejne lata - komentuje Joanna Gomułkiewicz, Starszy Negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank.

Firma wprowadziła się do gdańskiego Waterside w drugiej połowie 2016 roku. Podpisana przez LPP umowa to już trzecia ekspansja w należącym do Deka Immobilien biurowcu. 
 
Waterside to 5-kondygnacyjny biurowiec z usługowym parterem. Obiekt oferuje ponad 9000 mkw. łącznej powierzchni najmu. Budynek znajduje się przy ul. Długie Ogrody, a zatem jest on zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta, mariny jachtowej oraz wielu instytucji finansowych. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra