City Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoArchicom logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKontor logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Już ponad 4000 mkw. dla LPP

Waterside
Waterside
Firma LPP po raz kolejny powiększyła swoje biuro w gdańskim Waterside. Łacznie zajmuje ona już ponad 4000 mkw. powierzchni.

Firma LPP wynajęła ok. 1770 mkw. dodatkowej powierzchni w biurowcu Waterside. Łączny metraż jej biura w tej lokalizacji wynosi już ponad 4100 mkw. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości, fundusz Deka Immobilien, reprezentowała firma Knight Frank.

LPP to firma odzieżowa obecna na rynku od ponad 21 lat. Jest ona właścicielem znanych marek odzieżowych. Do najbardziej rozpoznawalnych i zarządzanych przez nią marek należą: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. 

LPP od zawsze związane jest z Gdańskiem. Spółka doceniła walory budynku Waterside, o czym świadczy kolejna podpisana umowa najmu. Biurowiec o znakomitej lokalizacji, usytuowany w przypadku LPP niedaleko głównej siedziby firmy, zapewnia najemcom nie tylko dogodne położenie, ale również znakomite warunki do dynamicznej ekspansji. Cieszymy się, że LPP będzie rozwijało swoją działalność razem z nami przez kolejne lata - komentuje Joanna Gomułkiewicz, Starszy Negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank.

Firma wprowadziła się do gdańskiego Waterside w drugiej połowie 2016 roku. Podpisana przez LPP umowa to już trzecia ekspansja w należącym do Deka Immobilien biurowcu. 
 
Waterside to 5-kondygnacyjny biurowiec z usługowym parterem. Obiekt oferuje ponad 9000 mkw. łącznej powierzchni najmu. Budynek znajduje się przy ul. Długie Ogrody, a zatem jest on zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta, mariny jachtowej oraz wielu instytucji finansowych. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra