Proton Office

Nowa siedziba zarządu Żywca Zdrój S.A.

Na zdjęciu: Centrum Biznesowe Adgar
Na zdjęciu: Centrum Biznesowe Adgar
Zarząd Żywca Zdrój S.A. wynajął na swoje biuro blisko 1200 m kw. przy ul. Postępu w Warszawie w centrum biurowym Adgar.

Zarząd Żywca Zdrój S.A. – największego producenta wody mineralnej w Polsce – zajmie 8. piętro i antresolę w 10-piętrowym budynku Adgar Plaza B. Nowy najemca zaplanował przeprowadzkę na czerwiec br. W budynku do wynajęcia zostało jeszcze 1 700 m kw.

Wybraliśmy budynek Adgar Plaza B ze względu na jego atrakcyjną lokalizację w Centrum Biznesowym na Mokotowie. Szukając powierzchni biurowej zwracaliśmy szczególną uwagę na rozwiązania sprzyjające efektywnej pracy – nowoczesne wyposażenie i zastosowanie zaawansowanych technologii, optymalny projekt architektoniczny, jak również znajdujący się w pobliżu kompleks sportowo-rekreacyjny z restauracją i kawiarnią – powiedziała Iwona Nowakowska, Dyrektor Łańcucha Dostaw w Żywiec Zdrój S.A.

W skład kompleksu biurowego Adgar wchodzą trzy biurowce – Adgar Business Centre (11 600  m kw.) oraz budynki Adgar Plaza A i B (łącznie 27 000 m kw.). Powierzchnia najmu w centrum Adgar wynosi łącznie 39 000 m kw. Kompleks posiada dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu, serwerownię oraz szereg zalet, takich jak Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza, centrum sportowo-rekreacyjne Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownia, basen, sale fitness, spa, korty do gry w squasha czy restauracje i kawiarnie.

Już w momencie projektowania naszych budynków przewidzieliśmy w nich rozwiązania sprzyjające ochronie środowiska naturalnego, takie jak maksymalne doświetlenie pomieszczeń światłem naturalnym, wykorzystanie materiałów pochodzących od lokalnych dostawców czy zielony dach nad wolnostojącym budynkiem garażu naziemnego – podkreślił Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz