COTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Kolejni najemcy Parku Poleczki

Inwestycja precertyfikowana w systemie LEED CS stanie się siedzibą Tetra Pak i Astellas Pharma.

Pierwszych najemców zyskała realizowana od stycznia II faza Poleczki Business Park. Do kompleksu, któremu przyznano precertyfikat LEED CS (Core and Shell) na poziomie Gold, wprowadzą się spółki: Tetra Pak i Astellas Pharma. W umowach najmu deweloperów UBM Polska i CA Immo reprezentowała firma Jones Lang LaSalle i King Sturge. Najemców reprezentowali natomiast NAI Estate Fellows i Colliers International.

W ramach II fazy stołecznej inwestycji powstaną dwa trzypiętrowe budynki B1 i C1 o łącznej powierzchni użytkowej ok. 21 tys. m kw. W wyniku podpisania nowych umów najmu budynek B1 jest skomercjalizowany w 50 proc. Oddanie obiektów do użytku zaplanowano na maj 2012 r.

Firma Tetra Pak powstała w 1951 r. w Szwecji, a pierwszy polski oddział otwarto w 1990 r. Spółka specjalizuje się w produkcji kartonowych opakowań do mleka i soków. Astellas Pharma jest częścią japońskiego koncernu należącego do 20 największych firm farmaceutycznych na świecie, który zatrudnia ponad 15 tys. pracowników.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra