Przedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoKontor logoOlivia Business Centre logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Największy polski bank w Olivia Business Centre

Na zdjęciu: Olivia Business Centre
Na zdjęciu: Olivia Business Centre
PKO Bank Polski otwiera swój nowy oddział w Olivia Business Centre in Gdańsku.

Bank wynajmie ponad 200 m kw. na parterze budynku. Nowy oddział PKO BP będzie dwunastym z kolei w Gdańsku, a zarazem jednym z największych w mieście. Bank zostanie usytuowany w najlepiej widocznej części budynku przy ul. Grunwaldzkiej. Na otwarcie nowego oddziału Banku BP musimy poczekać do czerwca. Klientów tej instytucji powinien ucieszyć fakt, że będą mieli oni do swojej dyspozycji parking, który znajduje się po drugiej stronie obiektu. Przez pierwszą godzinę korzystanie z parkingu ma być bezpłatne.

Olivia Business Centre to inwestycja realizowana w Trójmieście przez firmę TPS. W skład tego parku biznesowego wejdą docelowo trzy budynki – ukończony już Olivia Gate, jak również Olivia Point i Olivia Tower. Pierwszy biurowiec został wynajęty w ponad 90 procentach. W jednym z pozostałych dwóch obiektów zaplanowano otwarcie centrum medycznego. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu powstaje kampus uniwersytecki z basenem, siłownią i halami sportowymi.


0.0
Tagi: TPS fsa
Napisz pierwszy komentarz
mantra