Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoKontor logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wierni najemcy w Platinium Business Park

Na zdjęciu: budynek Platinium V w Platinium Business Park
Na zdjęciu: budynek Platinium V w Platinium Business Park
Firma Globe Trade Centre S.A. (GTC) przedłużyła umowy na ponad 11 000 m kw. powierzchni biurowej w warszawskim Platinium Business Park.

Kluczowi najemcy w Platinium Business Park przedłużyli swoje umowy najmu na kolejne 7 lat. W swojej dotychczasowej siedzibie postanowiły pozostać firmy, należące do międzynarodowej grupy reklamowej Publicis (Leo Burnett, Saatchi & Saatchi, ZenithOpitmedia oraz Starlink). Dodatkowo Publicis, który zajmował dotychczas 9500 m kw., wynajął 2200 m kw., co daje łącznie 11 700 m kw.

Nie tylko Publicis przedłużył umowę najmu z GTC. Na podobny krok zdecydowała się firma GE Healthcare, która dostarcza technologie dla branży medycznej i świadczy usługi w tym zakresie. GE Healthcare nadal będzie zajmować 1500 m kw. w pierwszym budynku z kompleksu Platinum Business Park.

Pięć lat po otwarciu pierwszego budynku, Platinium Business Park jest nadal jednym z najpopularniejszych centrów biznesowych w stolicy. Wskaźnik jego wynajęcia pozostaje na bardzo wysokim poziomie. Dobra lokalizacja, wysokiej jakości architektura oraz nowoczesne, efektywne w aranżacji powierzchnie biurowe, to atuty przeciągające nowych najemców oraz skłaniające obecnych do przedłużenia umów najmu – mówi Jacek Wachowicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży GTC S.A.

Ostatni z pięciu budynków, wchodzących w skład Platinium Business Park, zostanie oddany do użytkowania w czerwcu br. Po tym terminie powierzchnia najmu w kompleksie zwiększy się z dotychczasowych 44 000 m kw. do ok. 55 000 m kw.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra