Giant

EKO Kolejne umowy najmu w Green Towers

Skanska Property Poland podpisała umowy najmu powierzchni biurowej w kompleksie Green Towers, zlokalizowanym przy ulicy Strzegomskiej we Wrocławiu.

Nowi najemcy w zielonym biurowcu to firmy Dolby, Grupa Medicover oraz Talex. Pierwsi najemcy wprowadzili się już w połowie kwietnia 2012 roku do budynku A. Są to firmy Ernst & Young oraz Grupa Allegro.

Bardzo miło jest nam powitać w Green Towers nowych najemców. Cieszy nas, że coraz więcej firm na rynku wrocławskim zainteresowanych jest najmem powierzchni biurowej w nowoczesnym, zielonym biurowcu oraz to, że rośnie świadomość korzyści płynących z użytkowania certyfikowanych budynków powstałych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju – powiedział Marcin Łapiński, dyrektor regionalny w Skanska Property Poland.

Firma Dolby, która wynajęła ok. 850 m kw. w oddanym niedawno do użytku budynku A, planuje wprowadzić się do Green Towers we wrześniu tego roku. Wrocławski oddział Dolby, światowego lidera technologii będzie jedenastą placówką firmy w Europie. Również we wrześniu do budynku przeniesie się firma Talex, dostawca zaawansowanych technologicznie usług i rozwiązań IT , której biuro zajmie 300 m kw.

Prace związane z budową II fazy projektu Green Towers, czyli budynku B, rozpoczęły się w październiku 2011 r., a jego oddanie do użytku zaplanowano na przełom 2012 i 2013 roku. Łączna powierzchnia najmu w kompleksie Green Towers wyniesie 23 300 m kw. z czego około 11 600 m kw. przypadnie na budynek B.


0.0
Tagi: Green Towers
Napisz pierwszy komentarz