DEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoBusiness House logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Empark pozyskuje nowych najemców

Do grona najemców, dołączyło sześć kolejnych firm między innymi z branży badawczej i zdrowotnej oraz z sektora finansowego i technologicznego.

Empark Mokotów Business Park, to jeden z największy kompleksów biurowych w Polsce. Ostatnio do grona najemców, dołączyło sześć kolejnych firm między innymi z branży badawczej i zdrowotnej oraz z sektora finansowego i technologicznego. Łączna powierzchnia najmu to 3350 m kw. powierzchni.  Właściciel kompleksu również  przedłużył umowę najmu z pozostałymi dwunastoma  najemcami.

Call Center Centrum Medycznego ENEL-MED, należy do grona nowych najemców kompleksu Empark. Firma do swojej dyspozycji wynajęła 745 m kw. powierzchni w budynku Mercury. ENEL-MED jest liderem na rynku usług medycznych w Polsce. Działają już od 20 lat, ich firma powiększyła się o jedenaście oddziałów medycznych, dziesięć pracowni diagnostycznych oraz jeden  szpital.

Umowy najmu zostały także przedłużone przez wydawnictwo Polska Presse, AdOcean/Gemius oraz Nestle Waters. 


0.0
Tagi: Mokotów
Napisz pierwszy komentarz
mantra