Giant

Savills zarządcą Tulipan House i Harmony Office

Biurowiec Tulipan House
Commerz Real Investmentgesellschaft Mbh wyznaczył zespół zarządzania nieruchomościami międzynarodowej firmy doradczej Savills, na zarządcę dwóch nieruchomości biurowych Harmony Office Center i Tulipan House w Warszawie.

Agencja powierzchni biurowych Savills w Polsce została agentem wyłącznym przy komercjalizacji budynku Tulipan House i będzie odpowiadała za współpracę z obecnymi najemcami oraz za wynajem pozostałej wolnej powierzchni.

Tulipan House to biurowiec mający 18 599,40m kw. łącznej powierzchni najmu, z czego 1 302,60m kw. jest aktualnie dostępnych do wynajęcia.  Powierzchnia budynku biurowego Harmony Office Center  to 19 267,41m kw. Biurowiec jest w całości wynajęty jako siedziba Millennium Banku. 

Zespół zarządców Savills przy jednym i drugim biurowcu będzie koordynował serwis techniczny,  naprawy, zarządzał czynszami i kosztami eksploatacyjnymi oraz nadzorował ubezpieczenia.

Cieszymy się, że rozpoczęliśmy współpracę z Commerz Real w Polsce. Powierzono nam utrzymanie dwóch wysokiej klasy budynków, będziemy więc dążyć do tego, aby nasza współpraca była kontynuowana z sukcesem poprzez wydajne i efektywne zarządzanie, także jako agent wyłączny przy komercjalizacji budynku Tulipan House. - zaznacza Milena Sikora, property manager w Savills Polska.
 


0.0
Tagi: Savills
Napisz pierwszy komentarz