Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Platinium V oddany i wynajęty

Zdjęcie przedstawia Platinium Business Park V
Zdjęcie przedstawia Platinium Business Park V
Budynek Platinium Business Park V uzyskał właśnie pozwolenie na użytkowanie. W dniu oddania do użytku jest wynajęty na poziomie ponad 90 proc.

Park biznesowy mieszczący się na warszawskim Mokotowie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Obok firm takich jak VeriFone Polska, Schrack-Seconet, K2 czy Starcom, do najemców powierzchni biurowych w Platinium V dołączyły ostatnio spółki z Grupy PSA Peugeot Citroën. W jej skład wchodzą zarówno wymionione w nazwie marki motoryzacyjne, jak również bank PSA Finance zajmujący się przede wszystkim kredytami samochodowymi. Grupa ta wynajęła ponad 3.500 m kw. powierzchni biurowych.

Platinium Business Park to kompleks biurowców mieszczący się na skrzyżowaniu ulicy Domaniewskiej i Wołowskiej w Warszawie. Budynek oddawany do użytku oferuje ponad 11.000 m kw. powierzchni użytkowej, typowe piętro charakteryzuje się powierzchnią ok. 1024 m kw. Platinium V został wykonany w duchu rozwiązań ekologicznych i ubiega się o certyfikat LEED Gold.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra