Giant

Verifone zostaje w Platinium Business Park

Platinium Business Park
Platinium Business Park
Verifone zdecydował się na przedłużenie umowy dotyczącej najmu powierzchni biurowej w kompleksie Platinium Business Park.

Verifone zdecydował się na przedłużenie umowy dotyczącej najmu w kompleksie Platinium Business Park. Firma dobrała także dodatkową przestrzeń zwiększając zajmowaną powierzchnię do ponad 2600 mkw. Potrzeba powiększenia biura wynika z dynamicznego rozwoju Centrum Usług Wspólnych fimy mieszczącej się w kompleksie. Na przestrzeni ostatniego roku udało nam się ponad dwukrotnie zwiększyć liczbę zatrudnionych osób i w kolejnych latach będziemy kontynuowali szybki wzrost. Docelowo chcemy być dla Verifone wiodącym dostawcą usług księgowych, IT oraz obsługi klienta w Europie – mówi dyrektor Verifone European Shared Services. Przedłużenie umowy najmu jest z naszej strony potwierdzeniem zalet kompleksu Platinium Business Park. Świetna lokalizacja na Mokotowie tuż przy ul. Wołoskiej, funkcjonalny układ powierzchni, przyjazne tereny wspólne oraz elastyczna możliwość ekspansji w ramach kompleksu sprawiły, że zdecydowaliśmy o przedłużeniu umowy najmu – dodaje.

 

Kompleks Platinium Business Park znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Wołoskiej i Domaniewskiej. Złożony jest z pięciu obiektów biurowych klasy A, które łącznie oferują niemal 55 000 mkw. powierzchni najmu. Inwestycja powstała w 2010 r. Projekt wyróżnia się parkiem z jeziorkiem zlokalizowanym pomiędzy biurowcami. Właścicielem Platinium Business Park w ramach parku biurowego jest Grupa Allianz Real Estate. W kwestiach związanych z wynajmem powierzchni właściciela reprezentuje firma White Star Real Estate.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz