FYI Commercial Consulting logoTorus logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKontor logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowy najemca w Adgar Plaza A

Zdjęcie przedstawia kompleks Adgar
Zdjęcie przedstawia kompleks Adgar
Firma Naturex wynajęła powierzchnię biurową w kompleksie Adgar na Mokotowie. Będzie to pierwsze biuro firmy w Polsce.

Adgar Postępu sp. z o.o. podpisała umowę najmu z firmą Naturex. Firma wynajęła powierzchnię biurową 255 m kw. w budynku Adgar Plaza A. Umowa została zawarta na okres 5 lat. Obecnie Adgar Plaza A wynajęty jest już w 93 proc.

Adgar Plaza A jest częścią biurowego kompleksu Adgar Plaza, składającego się z dwóch 10-piętrowych budynków o łącznej powierzchni 27 000 m kw. Mieści się on przy ulicy Postępu w Warszawie. Razem z budynkiem Adgar Business Centre tworzą kompleks o łącznej powierzchni 39 000 m kw.

Naturex jest firmą zajmującą się produkcją naturalnych składników pochodzenia roślinnego, które wykorzystywane są w przemyśle żywieniowym, zdrowotnym i kosmetycznym. Centrala firmy znajduje się w Avignon, we Francji.


0.0
Tagi: Adgar
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Artur Adler :
S P R O S T O W A N I E
05.09.2012
Uprzejmie zawiadamiam że moja kancelaria N I G D Y nie posiadała
siedziby w budynku Adgar Plaza - ul.Postępu 17 A w Warszawie .
Przypisywanie mojej działalności do tego adresu oraz właścicieli
Adgar Plaza pozostaje niczym nieuprawnione .
Informacja jest emitowana z inicjatywy kancelarii Adler - kancelarie,
powody pominę zachowując daleko idącą względność wobec ww. Podmiotu .
=====================================================================
CZY PAN PLICHTA JEST UDZIAŁOWCEM ADGAR PLAZA ?
/-/Artur Adler - kancelarie
8 września 2012 04:33
mantra