Nowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoTorus logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Emig Sp z o.o. przedłuża umowę najmu w Green House

Zdjęcie przedstawia Green House
Zdjęcie przedstawia Green House
Firma Emig Sp z o.o. przedłużyła umowę najmu powierzchni biurowych w biurowcu Green House. Umowa przedłużona została na kolejne 3 lata.

Emig Sp z o.o. jest częścią angielskiej grupy Gerber Foods Holdings Ltd. Firma zajmuje się produkcją soków, nektarów i napojów owocowych. Spółka obecna jest na polskim rynku od 1998 r. 1 lipca br. wejdzie w życie aneks do umowy z Liebrecht & wooD, właścicielem Green House, przedłużający najem o kolejne 3 lata. Emig Sp z o.o. wynajmuje w biurowcu biuro o powierzchni powyżej 252 m kw.

Green House jest trzykondygnacyjnym biurowcem, mieszczącym się przy ulicy Hankiewicza 2. Obiekt, oddany do użytku w 1992 r., jest wynajmowany głównie przez firmę Weltbild Polska.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra