Proton Office

Credit Agricole w Business Garden Warszawa

Wizualizacja przedstawia Business Garden Warszawa.
Wizualizacja przedstawia Business Garden Warszawa.
Firma Swede Center, inwestor i deweloper kompleksu Business Garden Warszawa podpisała umowę najmu z bankiem Credit Agricole.

Bank Credit Agricole wynajął w kompleksie Business Garden Warszawa 4 000 m kw. powierzchni biurowej. Lokale mieścić się będą na dwóch piętrach drugiego budynku pierwszego etapu inwestycji. Instytucja finansowa reprezentowana była przez firmę doradczą CB Richard Ellis.

Jak mówi Roger Andersson z SwedeCenter: Negocjacje z kolejnymi potencjalnymi najemcami są bardzo zaawansowane. Projekt oraz możliwości aranżacyjne przestrzeni są wysoko oceniane przez klientów, dlatego spodziewamy się, że niebawem sfinalizujemy kolejne transakcje.

Joanna Kalinowska z CBRE komentuje transakcję następująco: Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Credit Agricole, niekwestionowany lider w bankowości detalicznej, wybrał CBRE na swojego doradcę w procesie konsolidacji biur w Warszawie. Wynegocjowaliśmy atrakcyjne i korzystne warunki najmu dla naszego Klienta. Jesteśmy pewni, że Business Garden zapewni wspaniałe środowisko i usługi zarówno pracownikom, jak i klientom banku.

Business Garden mieści się przy zbiegu ulic 1 sierpnia oraz Żwirki i Wigury w Warszawie. Docelowo kompleks składać się będzie z 7 budynków oferujących łącznie 90 000 m kw. powierzchni. Pierwszy etap zakłada oddanie do użytkowania dwóch budynków o powierzchni ok. 33 500 m kw. (budynki o powierzchniach 15 400 m kw. oraz 18 000 m kw.)

Inwestycje Business Garden prócz stolicy, realizowane są także w Poznaniu i Wrocławiu.


0.0
Napisz pierwszy komentarz