Giant

EKO Szkolenia LEED - LEED 201, LEED 251 BD+C oraz LEED 251 EB

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Airport Okęcie Hotel
Data : 15.07.2013 - 17.07.2013
Godzina : 09:00 - 16:50
Status : zakończone
Szkolenia LEED - LEED 201, LEED 251 BD+C oraz LEED 251 EB

Szkolenia LEED!

Warszawa, Airport Okęcie Hotel, 15-17 lipca 2013

15 lipca: LEED 201

16 lipca: LEED 251 BD+C

17 lipca: LEED 251 EB:O+M

Ilość miejsc ograniczona – zapisy na podstawie kolejności zgłoszeń pod adresem info@plgbc.org. Ze względu na potrzebę wydrukowania materiałów szkoleniowych rejestracja kończy się 1 lipca.

15, 16 i 17 lipca 2013 w Warszawie, odbędzie się kolejna edycja oficjalnych szkoleń LEED. Szkolenia będą prowadzone przez Agnes Vorbrodt, założycielkę i wice prezydent Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC), właścicielkę firmy VvS | Architects & Consultants oraz jedyną USGBC Faculty w regionie CEE.

Szkolenie LEED 201 zapewnia solidną podstawę do przygotowania do egzaminu LEED Green Associate, dostarcza informacji o egzaminie i materiałach do nauki, jak również daje wiedzę pozwalającą w swobodny sposób rozmawiać na podstawowe tematy związane z certyfikacją LEED. Udział w szkoleniu pozwala spełnić wymóg formalny GBCI przystąpienia do egzaminu.
 
LEED 251 BD+C daje solidną wiedzę do rozpoczęcia pracy nad projektami ubiegającymi się o certyfikację LEED-CS oraz LEED-NC oraz jest oficjalnym kursem przygotowawczym do egzaminu LEED AP BC+C oraz kontynuacją LEED 201.

LEED 251 EB:O+M daje solidną bazę do rozpoczęcia pracy nad projektami ubiegającymi się o certyfikację LEED EB:O+M (dla budynków istniejących i zarządzania budynkami). LEED 251 EB:O+M pozwala na uzyskanie niezbędnej wiedzy na temat systemu LEED O+M rating system, w tym wymogi poszczególnych kredytów, standardy do których odnosi się LEED, oraz procesu certyfikacji. Ten kurs może służyć, jako kurs przygotowawczy do egzaminu na LEED AP O+M i jest doskonałym szkoleniem dla właścicieli portfolio budynków oraz zarządców obiektów.

Do tej pory PLGBC przeszkoliło ponad 250 osób. Dużą łatwością dla kursantów jest to, że szkolenie jest uczone w języku polskim, choć materiały szkoleniowe i prezentacje są po angielsku.  Wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymają certyfikaty ukończenia szkoleń, wydane przez USGBC.

IC PLGBC będzie kontynuować kursy LEED na różnych poziomach podczas dorocznego PLGBC Green Building Sympozjum w październiku.  Oprócz szkoleń z zakresu BD+C (nowych budynków) IC PLGBC planuje również wkrótce wprowadzić szkolenia na temat LEED for Commercial Interiors (ekologiczne wnętrza).  Szczegóły na stronie www.plgbc.org.pl


0.0
Napisz pierwszy komentarz