Giant

Zarządzanie wynagrodzeniami w organizacji

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce :
Data : 08.05.2014 - 09.05.2014
Godzina : 09:00 - 17:00
Status : zakończone
Zarządzanie wynagrodzeniami w organizacji

Zarządzanie wynagrodzeniami w organizacji

8-9 maja 2014 r., Warszawa

 

Opis warsztatu:

Zarządzanie wynagrodzeniami jest jednym z kluczowych obszarów zarządzania nie tylko zasobami ludzkimi ale również w całej organizacji. Dzieje się tak dlatego, że większość kosztów przedsiębiorstwa stanowią właśnie wynagrodzenia pracowników. Na szkoleniu dowiesz się, w jaki sposób tworzyć kompleksowe systemy płacowe aby z jednej strony wspierały strategię firmy motywując pracowników do realizacji wyznaczonych przez nią celów a z drugiej strony spełniały oczekiwania zatrudnionych w niej ludzi.

 

Cele warsztatu:

Celem warsztatu jest dostarczenie rzetelnej wiedzy oraz rozwinięcie praktycznych umiejętności niezbędnych do samodzielnej:

 • Analizy mocnych i słabych stron funkcjonującego w organizacji systemu wynagrodzeń
 • Zaprojektowania efektywnego systemu wynagrodzeń w organizacji
 • Konstruowania oraz wykorzystywania w praktyce wartościowania stanowisk pracy oraz kompetencji pracowników
 • Oceny efektów pracy oraz kompetencji pracowników poprzez MBO oraz profilowanie kompetencji

 

Dla kogo:

Do udziału w warsztacie zapraszamy pracowników działów personalnych – specjalistów i menedżerów HR, menedżerów działów handlowych oraz właścicieli firm od małych po międzynarodowe korporacje.

 

Uczestnik po szkoleniu będzie potrafił:

 • odróżnić kluczowe pojęcia i zagadnienia związane z zarządzaniem wynagrodzeniami
 • dokonać wartościowania stanowisk pracy oraz wartościowania kompetencji
 • zbudować system oceny kompetencji poprzez MBO oraz profilowanie kompetencji
 • stworzyć skuteczny system wynagrodzeń dla działu sprzedaży

 

Prowadzący warsztat:

Daniel Kowalski - trener specjalizujący się w szkoleniach oraz budowaniu procesów doradczo-rozwojowych z zakresu sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej, komunikacji interpersonalnej, wywierania wpływu społecznego oraz szeroko pojętego HRu. Absolwent Akademii Trenerów Biznesu Grupy SET, Szkoły Trenerów Biznesu Moderator oraz Kursu Trener Konsultant Partnerem dla biznesu House of Skills. Doświadczenie menadżerskie, trenerskie oraz jako specjalista ds. HRu zdobywał w uznanej firmie z branży finansowej o zasięgu światowym oraz prowadząc autorskie projekty w ramach własnej działalności szkoleniowo-doradczej. Inicjuje i prowadzi projekty szkoleniowe nakierowane na zwiększenie wyników sprzedaży i podniesienie jakości obsługi klienta. W ramach projektów doradczo-rozwojowych wdrażał systemy wynagrodzeń głównie dla działów handlowych oraz kadry menadżerskiej średniego szczebla. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Prowadzi zajęcia dla początkujących trenerów i konsultantów biznesu w Akademii Trenerów Biznesu Grupy SET. Posiada ponad 1500 godzin zrealizowanych szkoleń, warsztatów i treningów dla doradców klienta, telemarketerów, trenerów, specjalistów ds. HR oraz kadry menadżerskiej średniego i wyższego szczebla. Autor artykułów o tematyce HR-owej i szkoleniowej oraz biznesowej na łamach miesięcznika Personel i Zarządzanie. Trener, Konsultant i Coach Biznesu, od 2010 roku właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Progress Partner.

 

Organizator gwarantuje:

 • Kompleksowy autorski program szkoleniowy mający na celu rozwój kompetencji z zakresu zarządzania wynagrodzeniami w organizacji
 • Kameralną grupę sprzyjającą efektywności nauki
 • Telefoniczne i mailowe wsparcie konsultanckie dla uczestników przez 3 miesiące od zakończenia szkolenia w zakresie rozwijanych podczas warsztatu kompetencji
 • Imienny Certyfikat
 • Materiały szkoleniowe i narzędzia do utrwalania zdobytych umiejętności
 • Lunch i przerwy kawowe

Termin: 8-9 maja 2014

Miejsce: Warszawa

Cena: 1090 zł netto

Przy zgłoszeniu do: 25.04.2014r. – 950 zł netto


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz