Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoBusiness House logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoArchicom logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Najemca pod lupą - spotkanie CMG

Miasto : Warszawa
Miejsce : Biuro Philips Lighting przy Al. Jerozolimskich 195B
Data : 20.05.2014
Godzina : 15:30 - 17:00
Status : zakończone
Najemca pod lupą - spotkanie CMG

Spotkanie Construction Marketing Group

20.05.2014

 

„Najemca pod lupą” to temat kolejnego prestiżowego spotkania, na które Construction Marketing Group zaprasza osoby zajmujące się marketingiem oraz rozwojem biznesu na rynku budowlanym oraz nieruchomości komercyjnych.

 

Raporty pokazują, iż najemcy są coraz bardziej świadomi swoich potrzeb i coraz trudniej jest ich zadowolić zwykłą powierzchnią biurową. Badanie rynku przeprowadzone przez CMG jesienią 2013 r. pokazało, iż „72% najemców zgadza się ze stwierdzeniem, że zielone budynki mogą poprawić atrakcyjność firmy pod kątem pozyskania oraz utrzymania pracowników”. Natomiast z badań Mikomax Smart Office wynika, że tylko ok. 15 proc. pracowników uważa, że biuro wspiera ich w podnoszeniu efektywności.

 

Dbałość o pracowników oraz ich warunki pracy jest również częścią działań CSR prowadzonych przez wiele organizacji. Jakie wyzwanie niesie to dla graczy zaangażowanych w proces projektowy? Na to oraz wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć podczas kolejnego spotkania organizowanego przez CMG 20 maja b.r. w Warszawie o godz. 15.30 w biurze Philips Lighting przy Al. Jerozolimskich 195B.

 

Tematem przewodnim części merytorycznej będą najemcy biurowi oraz ich potrzeby. W prezentacji zostaną wykorzystane wyniki dwóch raportów:

  • „Analiza Zrównoważonego Budownictwa w Polsce” autorstwa CMG.
  • „Biura Centrów Nowoczesnych Usług w Opinii Pracowników” przeprowadzonego przez Mikomax Smart Office.

 

Po części merytorycznej została przewidziana część networkingowa, która pozwoli na wymianę doświadczeń przez profesjonalistów.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. Zaproszenie przez rekomendację.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra