PGE Narodowy

Najemca pod lupą - spotkanie CMG

Miasto : Warszawa
Miejsce : Biuro Philips Lighting przy Al. Jerozolimskich 195B
Data : 20.05.2014
Godzina : 15:30 - 17:00
Status : zakończone
Najemca pod lupą - spotkanie CMG

Spotkanie Construction Marketing Group

20.05.2014

 

„Najemca pod lupą” to temat kolejnego prestiżowego spotkania, na które Construction Marketing Group zaprasza osoby zajmujące się marketingiem oraz rozwojem biznesu na rynku budowlanym oraz nieruchomości komercyjnych.

 

Raporty pokazują, iż najemcy są coraz bardziej świadomi swoich potrzeb i coraz trudniej jest ich zadowolić zwykłą powierzchnią biurową. Badanie rynku przeprowadzone przez CMG jesienią 2013 r. pokazało, iż „72% najemców zgadza się ze stwierdzeniem, że zielone budynki mogą poprawić atrakcyjność firmy pod kątem pozyskania oraz utrzymania pracowników”. Natomiast z badań Mikomax Smart Office wynika, że tylko ok. 15 proc. pracowników uważa, że biuro wspiera ich w podnoszeniu efektywności.

 

Dbałość o pracowników oraz ich warunki pracy jest również częścią działań CSR prowadzonych przez wiele organizacji. Jakie wyzwanie niesie to dla graczy zaangażowanych w proces projektowy? Na to oraz wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć podczas kolejnego spotkania organizowanego przez CMG 20 maja b.r. w Warszawie o godz. 15.30 w biurze Philips Lighting przy Al. Jerozolimskich 195B.

 

Tematem przewodnim części merytorycznej będą najemcy biurowi oraz ich potrzeby. W prezentacji zostaną wykorzystane wyniki dwóch raportów:

  • „Analiza Zrównoważonego Budownictwa w Polsce” autorstwa CMG.
  • „Biura Centrów Nowoczesnych Usług w Opinii Pracowników” przeprowadzonego przez Mikomax Smart Office.

 

Po części merytorycznej została przewidziana część networkingowa, która pozwoli na wymianę doświadczeń przez profesjonalistów.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. Zaproszenie przez rekomendację.


0.0
Napisz pierwszy komentarz