PGE Narodowy

Architektura Warszawy na ekranie

Relacja

Uczesnicy obejrzeli film Porwanie Europy, w reżyserii Jadwigi Kocur
Podczas spotkania odbyła się akcja charytatywna na rzecz Olgi Kostki
Członkowie Construction Marketing Group spotkali się podczas pokazu filmu Porwanie Europy oraz akcji charytatywnej.

28 sierpnia Construction Marketing Group (CMG), grupa specjalistów z zakresu marketingu oraz komunikacji w branży budownictwa i nieruchomości, spotkała się podczas pokazu awangardowego filmu o architekturze Warszawy w okresie 20-lecia międzywojennego. Wydarzenie odbyło się w budynku Business Garden, należącym do sponsora spotkania, firmy SwedeCenter. Członkowie uczestniczyli również w akcji charytatywnej na rzecz ośmiomiesięcznej Olgi Kostki.

Czwarte spotkanie CMG różniło się od poprzednich, będących szkoleniami i warsztatami. Tym razem główną inspiracją była architektura, historia, sztuka, a także sam człowiek. Naszym celem było wyjściem poza ramy marketingowe i przypomnienie uczestnikom spotkania oraz sobie samym,  iż za wszystkimi działaniami, zarówno w sferze biznesu jaki i sztuki, stoi człowiek i to on jest najważniejszy. Myślę, że akcja charytatywna na rzecz leczenia małej Olgi była tego dobrym dowodem. Cieszę się, że uczestnicy spotkani  okazali tyle serca i hojności - powiedziała Katarzyna Chwalbińska-Kusek, Business Development & Marketing Manager CE w Buro Happold oraz Założyciel CMG.

Wydarzenie zostało rozpoczęte przedstawieniem historii leczenia dziewczynki, która jest cierpi na rzadki nowotwór oka – siatkówczaka. Wiąże się to z długą i kosztowną terapią. Następnie na pokaz zaprosiła reżyser filmu Porwanie Europy – Jadwiga Kocur, która wspomniała również o technice montażu, przesłaniu, a także głównych treściach.

Film opowiada o architekturze i historycznym kontekście Warszawy, a także o procesie kształtowania się nowego stylu życia i nowego człowieka. W obraz wmontowano wypowiedzi naukowców - Andrzeja Olszewskiego, Marty Leśniakowskiej i Jarosława Trybusia, a także  muzykę skomponowaną przez Zbigniewa Wegehaupta.


0.0
Napisz pierwszy komentarz