FYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoBusiness House logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

XII edycja Ogólnopolskiego Forum AM & FM & PM

Miasto : Warszawa
Miejsce : Warsaw Spire
Data : 19.06.2017
Godzina : 08:30 - 22:00
Status : zakończone
XII edycja Ogólnopolskiego Forum AM & FM & PM
Zapraszamy do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Forum Asset, Property & Facility Management, która odbędzie się w 19 czerwca 2017 w Warsaw Spire.

Forum AM & FM & PM to pierwsza w Polsce, niepowtarzalna konferencja dla branży nieruchomości komercyjnych.

XI poprzednich edycji z pewnością potwierdziło prestiż wydarzenia, nadając mu tym samym rangę najważniejszej imprezy skupiającej największe opiniotwórcze autorytety z branży – dziś zapraszamy do udziału w edycji dwunastej.


Tematyka tegorocznego Forum:                                              

  • Asset Management
  • Property Management
  • Facility Management

Wzorem ubiegłych lat części konferencyjnej będzie towarzyszyć część wystawiennicza, na której firmy zaprezentują swoje najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania.

XII Ogólnopolskiemu Forum tradycyjnie już towarzyszyć będzie uroczysta kolacja, która będzie doskonałą okazją do spotkania z przyjaciółmi z branży oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Jak zwykle podczas kolacji wręczone zostaną nagrody Asset Manager, Property Manager, Facility Manager i Osobowość Roku – zapraszamy do udziału w tym prestiżowym konkursie – liczymy na Państwa zgłoszenia, rywalizację i emocje z tym związane.

Zapraszam do uczestnictwa oraz współpracy przy tworzeniu programu XII Ogólnopolskiego Forum AM & PM & FM 2017.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na www.powermeetings.eu

Zapraszamy i do zobaczenia 19 czerwca 2017.

 


Kontakt z organizatorem:

Renata Kałużna - Dyrektor Zarządzający powermeetings.eu
Al. Jerozolimskie 27
00-508 Warszawa

tel.: +48 22 740 67 80; kom.: +48 603 386 917; faks: +48 22 672 95 89
e-mail: Renata.Kaluzna@powermeetings.eu 

Małgorzata Koperek - Project Manager powermeetings.eu
tel.:   +48 22 740 67 80
faks: +48 22 672 95 89
e-mail:Malgorzata.Koperek@powermeetings.eu

www.powermeetings.eu
    


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra