PGE Narodowy

SRWN / REIT – w praktyce

Miasto : Warszawa
Miejsce : Hotel RADISSON BLU CENTRUM, ul. Grzybowska 24
Data : 19.09.2017
Godzina : 08:00 - 18:00
Status : zakończone
SRWN / REIT –  w praktyce
Stowarzyszenie REIT Polska oraz powermeetings.eu organizują III konferencję na temat: „SRWN / REIT – w praktyce”.

Zbliżająca się konferencja jest kolejną, ważną inicjatywą, związaną z propagowaniem tematu funduszy SRWN w gronie najważniejszych przedstawicieli komercyjnego oraz mieszkaniowego rynku nieruchomości. Mając na uwadze zaawansowanie prac prowadzonych nad Ustawą o Spółkach Rynku Wynajmu Nieruchomości przez Ministerstwo Finansów, wydarzenie to może przyczynić się w sposób znaczący do rozwoju idei SRWN oraz zrozumienia jej mechanizmów i założeń.

Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce należy do liczących się i atrakcyjnych rynków europejskich. Przez ostatnie 25 lat rozwijał się dynamicznie z minimalnym udziałem polskich inwestorów. W zgodnej opinii założycieli Stowarzyszenia, aktualny stan może ulec znaczącej poprawie poprzez wprowadzenie systemowych i sprawdzonych rozwiązań, z niewątpliwą korzyścią dla polskich inwestorów i polskiej gospodarki.

Do udziału w Panelach Dyskusyjnych oraz Wystąpieniach na Konferencji zostali zaproszeni praktycy zarówno z polskiego, jak i zagranicznych rynków, aktywnie uczestniczący w pracach nad ustawą o półkach Rynku Wynajmu Nieruchomości. Są to reprezentanci szerokiego spektrum aktywnych uczestników rynku nieruchomości – od doradców, przez inwestorów i fundusze, po ekspertów rynku kapitałowego oraz oczywiście przedstawiciele Ministerstw, Narodowego Banku Polskiego i innych instytucji administracji. Jesteśmy dumni, że możemy pełnić rolę katalizatora i łączyć tak różne środowiska oraz stworzyć płaszczyznę twórczej wymiany poglądów i doświadczeń.  Podczas konferencji podzielimy się tymi wspólnymi działaniami.  Wydarzenie adresujemy do wszystkich animatorów rynku nieruchomości zainteresowanych jego rozwojem.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na www.powermeetings.eu

Zapraszamy i do zobaczenia 19 września 2017!


Kontakt z organizatorem:

  • Małgorzata Koperek, Project Manager

tel.: +48 22 740 67 80

kom.: +48 508 921 590 

faks: +48 22 672 95 89

e-mail: Malgorzata.Koperek@powermeetings.eu

 

 

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz