Giant

Interbiuro zaprasza na film „Momo”

Miasto : Warszawa
Miejsce : Kino Muranów
Data : 07.06.2018
Godzina : 20:00 - 21:20
Status : zakończone
Interbiuro zaprasza na film „Momo”
Firma Interbiuro zaprasza na przedpremierowy pokaz komedii „Momo”. Film będzie można obejrzeć już 7 czerwca w kinie Muranów.

Na przedmieściach Paryża pewna bezdzietna para wiedzie spokojne życie. Pewnego dnia André i Laurence (Christian Clavier, Catherine Frot) spotykają mężczyznę, który twierdzi, że jest ich synem. Porozumiewa się on z nimi obcym dialektem. André uważa, że jest to pomyłka lub oszustwo. Tymczasem Laurence staje się dla obcego mężczyzny matką i przyjmuje go wraz z ukochaną i psem. Jak rozwinie się ta historia? Czy dojdzie do „wojny domowej”? Okazją, by się tego dowiedzieć będzie przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się 7 czerwca br. w warszawskim kinie Muranów o 20:00. Wydarzenie patronatem medialnym objął portal e-biurowce.pl.

Film „Momo” będzie można zobaczyć w ramach przedpremierowych pokazów filmowych organizowanych przez firmę Interbiuro wraz z dystrybutorem filmowym Gutek Film, które skierowane są do specjalistów z branży nieruchomości. Partnerami wydarzenia są firmy: Espes - Biurowe ścianki działowe, Witkowski - Ściany Przeciwpożarowe, Europtima i Forbo Flooring System. Film zapowie krytyk filmowy i publicysta Tomasz Raczek.

 

 


3.0
Tagi: Interbiuro
Napisz pierwszy komentarz