Archicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoSpectra Development logoTorus logoVantage Development S.A. logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Treningi rowerowe w Adgarze

Sala do treningów rowerowych w strefie sportu AdgarFit
AdgarFit Pro Team
W strefie sportu AdgarFit, stworzonej w ramach kompleksu biurowego Adgar Park West w Warszawie, rozpoczęły się bezpłatne treningi rowerowe.

9 marca 2014 r. rozpoczęły się bezpłatne, otwarte treningi rowerowe prowadzone przez członków zespołu AdgarFit Pro Team. Odbywają się one w strefie sportu AdgarFit, powstającej na parterze kompleksu Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich 181 w Warszawie. Treningi prowadzone będą na specjalnych stacjach, w których można zamontować swój rower i stanowić będą uzupełnienie do trwających od grudnia 2013 r. treningów biegowych.

 

Uczestnicy będą mieli do dyspozycji 16 podłączonych do komputera trenażerów marki Elite, które pozwolą na jazdę po wielu wirtualnych trasach. Treningi organizowane będą zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych osób i trwać będą od 60 do 120 minut. Uczestnicy będą mogli skorzystać również z pryszniców i szafek.

 

Serdecznie zapraszam wszystkich wielbicieli jazdy na rowerze na bezpłatne treningi do strefy sportu AdgarFit. Będą one doskonałą okazją nie tylko do sprawdzenia, ale także doskonalenia swoich umiejętności pod okiem ekspertów. Szczególnie zachęcam do uczestnictwa osoby, które już biorą udział w treningach biegowych z członkami AdgarFit Pro Team. W planach mamy także organizację treningów pływackich, co razem z sesjami biegowymi i rowerowymi stworzy kompleksowy program triathlonowy – skomentował Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

 

Strefa sportu w kompleksie biurowym Adgar Park West zajmie łącznie ok. 6000 mkw. powierzchni. Pod jednym dachem zgromadzi sklepy sportowe, klub fitness, przyrządy do ćwiczeń zamontowane na zewnątrz kompleksu, a także centrum medycyny sportowej, fizjoterapii i rehabilitacji.


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra