Giant

Medal Europejski dla Alchemii

Gdańska Alchemia
Pierwsza faza gdańskiego kompleksu biurowego uhonorowana została nagrodą potwierdzającą najwyższą jakość i innowacyjność.

Podczas uroczystej gali w Teatrze Narodowym, która odbyła się 4 czerwca br., przedstawiciel gdańskiej firmy deweloperskiej TORUS odebrał Medal Europejski, przyznany pierwszej fazie kompleksu wielofunkcyjnego Alchemia. Nagroda ta przeznaczona jest dla polskich produktów i usług wyróżniających się najwyższą jakością i innowacyjnością. W całej Polsce przyznano 187 medali, z czego 13 trafiło do Trójmiasta.

 

Medal Europejski przyznany pierwszej fazie Alchemii – naszego „flagowego okrętu” - to dla nas kolejny powód do dumy. Jest potwierdzeniem jakości inwestycji, jej nowatorskiego charakteru, a jednocześnie intensywnej, kilkuletniej pracy całego zespołu Torusa oraz wszystkich partnerów zaangażowanych w projekt – powiedział Maciej Brożek, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Torus.

 

Medal Europejski przyznawany jest corocznie produktom i usługom polskich firm, których jakość, potwierdzona certyfikatami, licencjami itd., jest zgodna z europejskimi standardami. Celem inicjatywy jest wyróżnienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania.

 

Organizatorem konkursu jest Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i honorowym patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Tegoroczna edycja przyznania nagród była jubileuszowa – wydarzenie odbyło się już po raz 25.


0.0
Tagi: Alchemia
Napisz pierwszy komentarz