INTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoBusiness House logoKontor logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zarządca Skylight przeciw „klątwie”

Skylight w Warszawie
Leo
Branża nieruchomości komercyjnych bierze udział nie tylko w wydarzeniach bezpośrednio związane z budownictwem czy rynkiem nieruchomości, ale – jak się okazuje – chętnie angażuje się także w akcje charytatywne.

W tym roku pisaliśmy już o akcjach charytatywnych, takich jak: Warsaw Business Run, Charytatywnym Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości Komercyjnych, Projekcie Choinka czy Akcji Krew. Jutro z kolei w budynku Skylight przy ul. Złotej 59 w Warszawie odbędzie się wydarzenie Back to office, organizowane przez zarządcę budynków Skylight i Lumen oraz firmy Pure Jatomi Fitness i Pure Sky Club. Zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc Leo – chłopcu, który cierpi na bardzo rzadką wadę genetyczną.

 

Leo dosięgła nieuleczalna choroba zwana Klątwą Ondyny – nordyckiej bogini zamieszkującej jeziora i rzeki. Gdy Leo zasypia – niezależnie na jak długo – przestaje oddychać, co wiąże się z koniecznością podłączenia go do respiratora. Wszczepienie stymulatora przepony może okazać się szansą na uniezależnienie Leo od maszyny. Pomocą w zebraniu funduszy na kosztowną operację ma być jutrzejszy dzień.

 

O godz. 12.00 w budynku Skylight odbędzie się LeoBIEG, podczas którego uczestnicy będą mieli do pokonania 534 schody wieżowca. Pure Jatomi Fitness przekaże na konto fundacji Leo 22 zł za każdego, kto dotrze na 22 piętro. Wśród uczestników biegu pojawią się gwiazdy: Anna Głogowska, Maciej Kurzajewski, Maciej Stuhr, Karolina Malinowska, Beata Sadowska, Kamila Szczawińska i Ewa Szabatin.

 

Druga część imprezy rozpocznie się o 18:00 w Pure Sky Club. W programie m.in. aukcja prowadzona przez Joannę Brodzik, podczas której zgromadzeni goście będą mieli okazję wylicytować przedmioty ofiarowane przez Przyjaciół Leo. Odbędą się także pokazy mody marek YES TO DRESS i mamatu oraz koncert młodych wokalistów - Marceliny Stoszek, Mateusza Krautwursta i zespołu Dziewczyny. Atrakcje przygotowano także dla dzieci, które będą mogły posłuchać bajek czytanych przez Kubę Wesołowskiego, Annę Cieślak oraz Kamilę Szczawińską. O oprawę muzyczną przyjazną dzieciom zadba akademia MUSIC BABY ART.

 

Aby wziąć udział w wieczornej części wydarzenia, należy zakupić cegiełkę w wysokości 50 zł (za wstęp płacą tylko osoby dorosłe). Dochód z biegu, biletów wstępu oraz aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla Leo.

 

Chęć udziału w biegu należy zgłaszać pod adresem: j.michalska@pureskyclub.com.


0.0
Tagi: Skylight
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra