PGE Narodowy

Kinnarps na sztokholmskim tygodniu designu

fot. Kinnarps
fot. Kinnarps
W dniach od 3 do 7 lutego odbywa się Stockholm Design Week 2015. Udział w nim weźmie m.in. firma Kinnarps, dla której stoisko zaprojektowała włosko-szwedzka pracownia wzornicza Nichetto Studio.

Współpraca Romans Nichetto Studio z Kinnarps rozpoczęła się w 2014 roku na Milan Design Week, kiedy to polsko-włoska pracownia zaprojektowała ekspozycję Kinnarps pt. Scandinative Workspace, która podczas wydarzenia cieszyła się dużą popularnością i została uznana za jedną z najlepszych, dzięki czemu otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Milano Design Award.

 

Teraz Nichetto Studio zaprojektuje dla Kinnarps stoisko na Stockholm Design Week. To naprawdę świetnie, że Luca z zespołem podjęli się opracowania projektu naszego stoiska. Nasza współpraca z Nichetto Studio podczas Milan Design Week układała się wzorowo, a teraz nadal ją rozwijamy i przenosimy na wyższy poziom — komentuje Paulina Lundström, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Kinnarps.

 

Motyw stoiska zostanie oparty na nowym raporcie o tendencjach, opracowanym przez Kinnarps, pt. Projektowanie środowisk pracy i przestrzeni życiowej w dekadzie różnorodności, w którym Kinnarps prognozuje, które obszary będą mieć decydujący wpływ na przyszłe środowiska pracy.


0.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz