Giant

Miejsce pracy przyszłości

Przestrzeń stworzona przez firmę Kinnarps na Mediolan Design Week, powstała według koncepcji Workplace Wellnes
Aranżacja Kinnarps na Mediolan Design Week
Ludzie, którzy są szczęśliwi w pracy, pracują lepiej – twierdzi Luca Nichetto, projektant współpracujący z marką Kinnarps. Jak to zrobić szwedzka firma pokazuje podczas Mediolan Design Week.

Od 14 do 19 kwietnia bez wątpienia stolicą światowego designu jest Mediolan, gdzie przez sześć dni potrwa Mediolan Design Week. Co roku w północny rejon Włoch przyjeżdżają przedstawiciele różnych gałęzi designu, spotykając się na jednej z najważniejszych wystaw tego typu na świecie. Podczas tegorocznej edycji firma Kinnarps we współpracy z Nichetto Studio przedstawi korzyści wynikające ze zdrowszego miejsca pracy za pomocą koncepcji „Workplace Wellnes” idei zakładającej holistyczne podejście do pracownika – zarówno pod względem komfortu pracy, jak i poprawy jego stanu zdrowia i satysfakcji życiowej.

 

W trakcie Mediolan Design Week, podobnie jak podczas Targów Mebli i Oświetlenia w Sztokholmie, które odbyły się na początku lutego br., studio projektowe Luci Nichetto zinterpretuje Raport Trenów Kinnarps i zaaranżuje zawarte tam spostrzeżenia na 300 metrach kwadratowych dużej hali wystawowej w Mediolanie.

 

Ludzie, którzy są szczęśliwi w pracy, pracują lepiej! To takie proste. Projektując środowiska, które kojarzą się z całą gamą przyjemnych uczuć, gdzie dominuje wellness, możemy również mieć lepszych pracowników. Na wystawie będzie można zobaczyć połączenie elementów Raportu Trendów Kinnarps oraz nowych produktów, które stworzą ożywczy koktajl aranżacyjny – mówi projektant Luca Nichetto.

 

W Mediolanie wykorzystując koncept kulinarny od food designerów z Arabeschi di Latte – Kinnarps i Nichetto Studio zapewnią gościom chwilę odpoczynku i natchnienia. Odwiedzający będą mogli skosztować zdrowych i estetycznych przekąsek, a w tym samym czasie zaczerpną inspiracji na temat tego, jak będzie wyglądać przyszłość miejsc pracy. Podczas targów zostaną zaprezentowane wszystkie nowe produkty grupy Kinnarps.

 


0.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz