Agrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoINTERBIURO logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Łódzka filmówka zaprezentuje się w WFC

Etiudy będzie można obejrzeć w Warsaw Financial Center już jesienią
Etiudy będzie można obejrzeć w Warsaw Financial Center już jesienią
Na ścianie lobby budynku Warsaw Financial Center będą wyświetlane etiudy filmowe utalentowanym studentom Szkoły Filmowej w Łodzi.

Etiudy filmowe studentów Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi będą wyświetlane na ścianie wizyjnej w lobby Warsaw Financial Center. Celem współpracy Uczelni i Inwestora jest wspieranie młodych, obiecujących przedstawicieli polskiej sztuki filmowej. Pokazywane obrazy zostaną wyłonione w drodze konkursu.

 

W pierwszym jego etapie grupa jurorów z firm Tristan Capital Partners i Colliers International oraz Szkoły Filmowej w Łodzi wybierze 3 najlepsze scenariusze do etiud kina niemego. Laureaci otrzymają następnie fundusze na realizację filmów według własnych pomysłów.


Etiudy będzie można obejrzeć w Warsaw Financial Center już jesienią. Imponująca ściana wizyjna o wymiarach 4,84 m x 4,14 m, złożona z 24 bezszwowych 55` monitorów, jest centralnym punktem lobby od jego gruntownego remontu, jaki miał miejsce w drugiej połowie 2014 roku. Jest to jedyna ogólnodostępna konstrukcja tego typu w Polsce.

 

Codziennie przez lobby Warsaw Financial Center przewija się blisko 3000 osób, więcej niż wynosi średnia dzienna widownia w przeciętnym warszawskim kinie. Dzięki temu ściana wizyjna jest doskonałym nośnikiem promocyjnym dla twórczości młodych i zdolnych artystów. Cieszymy się, że możemy ich wspierać, a przy okazji również podarować naszym najemcom interesujące doznania artystyczne i chwilę wytchnienia w trakcie pełnego wyzwań dnia – przekonuje Artur Lis, Asset Manager Portfolio & Asset Management w Tristan Capital Partners.


Ten konkurs to dla naszych studentów znakomita okazja do przedstawienia filmowych pomysłów i zaprezentowania ich twórczości środowisku biznesowemu w Warsaw Financial Center. Nie mam wątpliwości, że dzięki konkursowi powstaną ciekawe, różnorodne tematycznie i formalnie, artystycznie wartościowe etiudy filmowe – mówi Krzysztof Brzezowski, Pełnomocnik Rektora ds. Promocji i Współpracy z Zagranicą w Szkole Filmowej w Łodzi.


Szkoła Filmowa w Łodzi jest jedną z najstarszych uczelni filmowych na świecie. Kształci reżyserów, operatorów, animatorów, fotografików, scenarzystów, montażystów, kierowników produkcji filmowej i telewizyjnej oraz aktorów. Wśród jej absolwentów są takie osobistości, jak m. in.: Roman Polański, Adam Holender, Witold Sobociński, Krzysztof Kieślowski, Ryszard Lenczewski, Zbigniew Rybczyński czy Małgorzata Szumowska – twórcy wybitnych dzieł filmowych, laureaci najbardziej prestiżowych nagród filmowych na świecie.

 

Warsaw Financial Center to zlokalizowany u zbiegu Emilii Plater i Świętokrzyskiej wieżowiec oferujący 50 000 mkw. powierzchni najmu klasy A+. Oddany do użytku w 1998 roku, zapoczątkował powstanie Centralnej Dzielnicy Biznesowej. W ostatnim kwartale 2012 roku zmienił się właściciel obiektu. Zostało nim konsorcjum Allianz Real Estate i Curzon Capital Partners III, funduszu inwestycyjnego zarządzanego przez Tristan Capital Partners.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra