Proton Office

EKO Noc Muzeów na... budowie Trytona

Tryton Business House w Gdańsku
Tryton Business House w Gdańsku
Spółka Echo Investment włączyła się do obchodów Europejskiej Nocy Muzeów, jaka odbędzie się 16 maja w Gdańsku. Zaprasza na budowę biurowca Tryton.

Inwestor wspólnie z Europejskim Centrum Solidarności (ECS) organizuje wielkoformatową prezentację, która będzie wyświetlana na konstrukcji realizowanego obiektu biurowego Tryton Business House przy ul. Jana z Kolna 11, naprzeciwko ECS. Tematem pokazu będą industrializm stoczniowy i historia Pomnika Poległych Stoczniowców uwiecznione na fotografiach z archiwum ESC. Prezentacja zdjęć będzie przeplatana pokazem laserowym, który skalą obejmie całą konstrukcję budynku. Na to nietypowe wydarzenie Echo Investment zaprasza w sobotę, 16 maja, od godz. 21 do późnych godzin nocnych.

 

Realizowany przez dewelopera Tryton Business House będzie nowoczesnym budynkiem klasy A oferującym 22 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Obiekt powstaje przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich. Biurowiec dysponować będzie parkingiem podziemnym i miejscami postojowymi dla 262 samochodów. W ramach inwestycji powstał już ogólnodostępny parking miejski. W projekcie, którego autorem jest pracownia Arch-Deco z Gdyni uwzględniono także 72 zadaszone miejsca postojowe dla rowerów. Rowerzyści będą mieli też do dyspozycji prysznice, szatnie i suszarnie. Tryton Business House to budynek o zróżnicowanej bryle – od strony ul. Jana z Kolna będzie miał 6 kondygnacji, a w środkowej części 11. Częścią wspólną stanowi  jednokondygnacyjny hall, stanowiący łącznik pomiędzy funkcją usługowo-biurową i będący ogólnodostępnym pasażem z przejściem w kierunku dworca. Tryton Business House podlega certyfikacji BREEAM. Jego realizacja zakończy się w IV kwartale 2015 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz