PGE Narodowy

Nowości od Kinnarps na Stockholm Furniture Fair 2016

fot. Kinnarps
fot. Kinnarps
W dniach od 9 do 14 lutego br. odbywa się Stockholm Furniture Fair 2016. Udział w tym wydarzeniu weźmie m.in. firma Kinnarps.

W dniach od 9 do 14 lutego br. odbywa się Stockholm Furniture Fair 2016. Udział w tym wydarzeniu weźmie m.in. firma Kinnarps, dla której stoisko zaprojektował, tak jak w zeszłym roku, znany projektant Luca Nichetto i włosko-szwedzka pracownia wzornicza Nichetto Studio.

Podczas Stockholm Furniture Fair 2016 firma Kinnarps zaprezentuje zupełnie nową serię produktów, która została zaprojektowana przez projektanta Stefana Brodbecka. Jego wcześniejszy projekt dla Kinnarps – krzesło Embrace – było już wielokrotnie nagradzane. Produkt ten zdobył wielu prestiżowych nagród, w tym nagrody, IF Design Award oraz Red Dot Design Award i Green Good Design Award. Krzesło Embrace znalazło się także w gronie laureatów Niemieckiego Design Award 2016 – było jednym z produktów nominowanych w kategorii Exellent Design Product – Meble Biurowe.  

W tym samym tygodniu co Stockholm Furniture Fair 2016, organizowany jest także Stockholm Design Week. Pierwsza edycja tego wydarzenia miała miejsce w 2002 r.


0.0
Tagi: Kinnarps
Napisz pierwszy komentarz