Giant

W poszukiwaniu wspomnień z dawnego biurowca Stoczni Północnej

C200 Office z lotu ptaka
C200 Office z lotu ptaka
Od 8 stycznia do 14 lutego br. trwa konkurs na fotografię pt. „Wspomnienia ze stoczni”. Organizatorem jest trójmiejski deweloper EURO STYL, inwestor projektu C200 Office, który powstanie w wyniku przebudowy dawnego biurowca Stoczni Północnej.

Od 8 stycznia do 14 lutego br. trwa konkurs na fotografię pt. „Wspomnienia ze stoczni”. Organizatorem jest trójmiejski deweloper EURO STYL, inwestor projektu C200 Office, który powstanie w wyniku przebudowy dawnego biurowca Stoczni Północnej przy ulicy Marynarki Polskiej w Gdańsku. Celem konkursu jest zgromadzenie fotograficznych wspomnień gdańszczan z różnych okresów funkcjonowania obiektu i samej Stoczni Północnej.

Budynek obecnego C200 Office był przez ostatnich kilkadziesiąt lat świadkiem ważnych przemian, zarówno społecznych, jak i gospodarczych – mówi Mikołaj Konopka, wiceprezes zarządu Euro Styl Sp. z o.o. Za kilka miesięcy oddamy do użytku obiekt ,,w nowej szacie’’ i spełniający nowoczesne, restrykcyjne normy. To moment przełomowy, dlatego uznaliśmy, że warto przypomnieć sobie, jak kiedyś wyglądał i funkcjonował budynek, który był – i nadal będzie – miejscem pracy tysięcy gdańszczan – dodaje.

Najlepsze zdjęcia zgromadzone w konkursie „Wspomnienia ze stoczni”, będą zaprezentowane na wystawie zorganizowanej podczas oficjalnego otwarcia biurowca C200 Office. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne. Udział w konkursie mogą wziąć osoby pełnoletnie, pod warunkiem dysponowania autorskimi prawami majątkowymi do przesłanych zdjęć i wyrażenia zgody na ich wykorzystanie podczas wystawy i w publikacji organizatora. Zdjęcia, wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, można przesyłać za pośrednictwem strony dewelopera lub e-mailem na adres c200office@eurostyl.com.pl.

Obiektu C200 Office, którego nazwa nawiązuje do dawnej nomenklatury stoczniowej, zostany oddany do użytku wiosną tego roku. Biurowiec będzie składał się z siedmiu kondygnacji naziemnych oraz zaoferuje ok. 17 500 mkw. powierzchni najmu. Na terenie inwestycji znajdzie się przeszło 370 miejsc parkingowych.

 


0.0
Tagi: Euro Styl
Napisz pierwszy komentarz